Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gáz, ha újra elkezdek templomb...

Gáz, ha újra elkezdek templomba járni?

Figyelt kérdés
Párom családjával voltam és élveztem. 14 évesen mentem utoljára meg tavaly karácsonykor és idén..a baj csak az, hogy nem tudom, hogy hiszek e még Istenben, de nagyon foglalkoztat a téma főleg mióta terhes vagyok és a gyerekemet is szeretném úgy nevelni, hogy vasárnap templom, utána családi ebéd.. és gyónni és áldozni is szeretnék szülés előtt..miért van ez? Szombaton is el akarok menni templomba holott mindenki a bulit tervezi estére aki velem egykorúaan fiatal. Álszentség v változott a felfogásom?
2016. dec. 29. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változott a felfogásod ;). Templomba bárki járhat!
2016. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán.
2016. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, szerintem változott a felfogásod és ennyi :)
2016. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne gáz? Egyébként sok plébánián működik pl. baba-mama klub és lehet csatlakozni bátran hetente összegyűlnek, beszélgetnek. Érdemes közösséghez kapcsolódni, mert az erősíti a hitet.
2016. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Isten létezik Ádám, csak te nem ismered. A szád pedig mocskos. Nem fog senki komolyabban venni, csak mert káromkodsz.


Kérdező: azért, mert hív. Én is éreztem már ezt.

2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem gáz. Inkább áldás, és öröm forrása.

Isten áldja meg a döntésedet és életedet!


Üdv. Péter

2016. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez soha nem gáz, Isten mindenkit szívesen visszafogad. Tudod, a tékozló fiú, meg az elveszett bárány története. :)
2016. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, már miért lenne az?

Ha nem tudod, hiszel-e Istenben, de foglalkoztat a téma, akkor pont a templomban (vagy valamilyen más templomi rendezvényen, pl. ahogyan korábban írták, baba-mama körön) kaphatsz választ a kérdéseidre.

2017. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!