Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van akkor ha az Őrtoronynak...

Mi van akkor ha az Őrtoronynak van igaza?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok Jehova Tanúja, csak elgondolkodtam, hogy mi van akkor ha a Jehovistáknak van igazuk és mi az összes más keresztény felekezet tagjai félre vagyuk vezetve?

2017. jan. 9. 16:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Látom, nagyon szeretnél megalázni másokat. ... :(
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Vidiripi


Ez egy nagyon elméleti feltételezés! De tegyük fel hogy így van! A mindenható mennyei Atya ezt is megoldaná!

S biztos vagyok benne és hiszem hogy attól hogy valaki Jehova tanújának vagy más egyház tagjának vallja magát az még koránt sem elégséges a megmentéshez!

2017. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

@1

Megalázni!?

Mivel?

Született egy gondolatom és megkérdeztem, miért baj ez?

2017. jan. 9. 18:16
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen Vidiripi ez tényleg csak egy elméleti feltételezés, mivel az Atya nem hagyna milliókat elveszni.

Én nem tudom elfogadni azt, hogy a kereszténység csak egy szervezeten belűl működne. De azért megkérdeztem! :)

2017. jan. 9. 18:26
 6/27 szp72 ***** válasza:
100%

Jehova legyen hozzám akkor irgalmas!


De legrosszabb esetben nem támadunk fel. Ennyi.

2017. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
szp72 Hát van abban igazság amit írsz! :)
2017. jan. 9. 18:29
 8/27 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe, hogy jobb is, ha az ember nem támadna dfel, ha az őrtoronynak van igaza, mert amilyen kegyetlen az istenképük és embertelen a rendszerük, én abból nem kérnék. Nekem Jézus kell.
2017. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom elfogadni, hogy hagyna milliókat elveszni"


Kedves kérdező.

Ha megfigyeled a Teremtő szabad akaratot adott. Te döntöd el, hogy mit teszel.


A Teremtőt, soha sem a számok érdekelték.

ha olvasod a Bibliát, amiben biztos vagyok, akkor láthatod, maga Jézus is párhuzamot vont a Noé idejében élők, és az utolsó napok között.


Hagyta sokak életét elveszni. Az akkor élők közül, mindössze 8. ember maradt életben, a Többiek elpusztultak. Pedig bőven volt idejük, legalább ötven év.


S ez nem csak az egyik történet ami hasonló ehhez a Bibliában.

Felkínálja a lehetőséget, ezért kell alaposan utána nézni mindennek, hogy meggyőződjünk jó helyen vagyunk-e. S ezt mindenkinek személy szerint meg kell vizsgálnia.


A jelenések könyve, és más könyvek is utalnak arra, hogy igen kevesen fognak életben maradni. Vagy is Isten közli ezt az emberekkel, hogy figyeljenek, és tegyenek lépéseket.

(Máté 7:14) 14 ellenben szűk az a kapu, és keskeny az az út, amely az életre visz, és kevesen vannak, akik megtalálják.

(1Péter 3:20) 20 akik engedetlenek voltak egykor, amikor az Isten türelme várt Noé napjaiban, míg készült a bárka, amelyben kevés ember, azaz nyolc lélek vitetett át biztonságban a vízen.


(Jelenések 9:15) 15 És eloldották a négy angyalt, akik készen álltak arra az órára, napra, hónapra és évre, hogy megöljék az emberek harmadrészét.

(Jelenések 9:18) 18 Ez a három csapás ölte meg az emberek harmadrészét: a szájukból kijövő tűz, füst és kén.

2017. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

"Kegyetlen az Istenképük"


Olvasd el a Jézusról szóló verset:

(Jelenések 19:13) 13 vérrel hintett felsőruhába van felöltözve, és ezen a néven hívják: az Isten Szava.

(Jelenések 19:15) 15 És szájából éles, hosszú kard jön ki, hogy azzal sújtson le a nemzetekre, és vasvesszővel fogja terelni őket. Ő tapossa a mindenható Isten dühödt haragjának borsajtóját is.


Micsoda kegyetlen ez a Jézus? Nem gondolod? Ő fogja végre hajtani a nemzeteken az ítéletet, az angyalaival együtt.


(Jelenések 14:18–20) . . .” 19 És az angyal a földre bocsátotta sarlóját, és leszüretelte a föld szőlőjét, és az Isten haragjának nagy borsajtójába vetette. 20 És megtaposták a borsajtót a városon kívül, és a lovak zablájának magasságáig jött a vér a borsajtóból, ezerhatszáz stadionnyira./Kb. 300 kilométernyire./


S az mondod neked Jézus kell? Nos úgy lesz, Isten királyaként az igazságért fog küzdeni, azok ellen, akik nem engedelmeskedtek Jézusnak és az Atyjának

2017. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!