Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van akkor ha az Őrtoronynak...

Mi van akkor ha az Őrtoronynak van igaza?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok Jehova Tanúja, csak elgondolkodtam, hogy mi van akkor ha a Jehovistáknak van igazuk és mi az összes más keresztény felekezet tagjai félre vagyuk vezetve?

2017. jan. 9. 16:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A kérdést feltehetted volna úgy is,hogy"Mi van akkor,ha mi nem létezünk,és létezésünk,csak illúzió?"

2017. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mi is az igazság ?Vagy mi a megigazulás?Kihez van kötve?

Jézus mondotta Én vagyok az IGAZSÁG.

Mi ehez az igazsághoz kerülünk egyre jobban közelebb,ahogy Jézust egyre jobban megismerjük.Ő a mi szabadítónk megváltónk,üdvözítőnk,ezért vagyunk keresztyének.

Evvel szemben a Jehova Tanúi nem az IGAZSÁGOT tartják legfontosabbnak az életükben ,hanem egy nevet.


Végkövetkeztetés:emberileg talán lehetséges lenne,hogy nekikvan igazuk.


DE,Isten az Ő szemszögéböl figyel bennünket,és nézi a mi hitünket ,hogy hiszünk e az IGAZSÁG-ban vagy valami másban hiszünkpld.,vallások nevek,híres emberek,stb.....

2017. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Remélem érted!!?
2017. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves Vidiripi! El kell keserítselek!


>>Nyomban elragadtatásba estem a Lélekben: És íme, trónt állítottak fel a mennyben és a trónon ült valaki. [...] A trón körül huszonnégy szék, a székeken huszonnégy vén ült, fehér ruhába öltözve, a fejükön aranykoszorú. [...] A trón közepén a trón körül négy élőlény, elöl, hátul tele szemekkel. [...] Mind a négy élőlénynek hat-hat szárnya volt körös-körül és belül is, tele szemekkel. Éjjel-nappal folyvást ezt zengték: "Szent, szent, szent az Úr, a mindenható Isten, aki volt, aki van és aki eljő!"[...] a huszonnégy vén leborult a trónon ülő előtt, és imádta az örökkön-örökké élőt. Koszorújukat a trón elé tették és zengték: Méltó vagy, Urunk és Istenünk, hogy tiéd legyen a dicsőség, a tisztelet és a hatalom, mert te teremtetted a mindenséget, akaratod hívott létre és teremtett mindent."<<

2017. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Vidiripi


PencroftTivald!


"El kell keserítselek!"


Majdnem sikerült! :D :D :D

Néhány dologban tévedtem. De nem mindben s ahogy olvasom ezt a részt amit idéztél az nem az összes élőlényre vonatkozik hanem csak 4-re.

S köszönöm az információt!

2017. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Basszus a sok idióta aki nem tud átvitt értelemben olvasni...és a biblián keresztül magyarázol mindent? Annak ellenére, hogy szabad vagy?
2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tény-tény, s nem négy, hanem négy meg huszonnégy, meg az is igaz, hogy az "utolsó időkre" vonatkozik, de ha a "legkiválóbbak" - hiszen nyílvám ők veszik körül az atyát - ilyen dolgokra köteleztetettek, akkor a többiek meg csak sétálgassanak fel-alá?
2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!