Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az Őrtorony kiadványok videókról véletlenek lennének?


2017. jan. 25. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem véletlenek, hanem nyilvánvaló baromságok.
2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

XD. Kell-e erről többet beszélni? Na jó, igen:

[link]

2017. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nem véletlen.

Valaki ezt elkészítette azért, hogy a Tanúkat misztifikálja, miközben elfelejti, hogy Jehova Tanú, a legmélyebben elítélik a spiritizmus minden fajtáját.


Az illető, beleolvasgatott kiadványokba, és összevágta úgy, hogy ezt hozza ki belőle.

Ez már nem az első ilyen próbálkozása. Úgy látszik egyéb elfoglaltsága nincs.

2017. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2. :)


Na ez a videó is úgy készült, ahogy a kérdező által belinkelt butaság is.

2017. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Liwing:

Nem, az általam linkelt videó poénból, a másik kettő meg nyílt emberi osstobaságból.

2017. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ami lemaradt: készült.
2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

PencroftTivald!


A videó amit belinkeltél egy baromság, a videó ami a kérdésben van az valóság még akkor is ha a véletlenek sorozata és ha te nem hiszel a szemednek akkor nagy baj van veled.

És ha megkérhetnélek vegyél vissza mert egyáltalán nem áll jól, hogy szétbarmolod a kérdéseket itt a valláskategóriában.

Egy ideje ezt teszed csak azt nem tudom, hogy mit érsz el vele...

2017. jan. 25. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

A videó, amit belinkeltem, nem baromság, hanem poén.

Az első videó, amit te belinkeltél, na kérlek az a baromság. Mi értelme lenne akármilyen szektának is rejtett démonokat dugni tükrözött hajakba? :D

"vegyél vissza mert egyáltalán nem áll jól, hogy szétbarmolod a kérdéseket itt a valláskategóriában." - Miért, te lennél a kategória vezetője? Ki vagy te itt, s mi emel fölém?!?!

Amúgymeg fenntartom, a Te kérdésed a baromság. Ilyen youtube videókkal Dunát lehetne rekeszteni, ahol összeesküvés-elméletes retardok nyomják a maguk agyszüleményeit. Ha van is valóságalapjuk, a nagyjuk értelmetlen maszlag.

Amúgymeg Te kérted a Gyakori Népének véleményét, tőlem meg is kaptad.

2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Az első videó, amit te belinkeltél, na kérlek az a baromság. Mi értelme lenne akármilyen szektának is rejtett démonokat dugni tükrözött hajakba? :D"


Nem tudom, mond meg te mert te ahogy látom biztosan tudod.

De ha egy kicsit figyelmesebben elolvasnád a kérdést láthatnád, hogy én nem állítom azt, hogy démonok lennének akárhol is mert én sem tudom a választ.


"vegyél vissza mert egyáltalán nem áll jól, hogy szétbarmolod a kérdéseket itt a valláskategóriában." - Miért, te lennél a kategória vezetője? Ki vagy te itt, s mi emel fölém?!?!"


És te, hogy állsz ezzel mert ahogy látom te itt mindenkifőlé emeled magad, mindenkit próbálsz lejáratni minden hozzászólásoddal eltereled a kérdésről a témát ahogy most itt is tetted.


"Amúgymeg fenntartom, a Te kérdésed a baromság."


Igen!? és miért lenne az, azért talán mert te nem hiszel?

Hát nagyon sajnálom ezen nem tudok segíteni!


"Ilyen youtube videókkal Dunát lehetne rekeszteni, ahol összeesküvés-elméletes retardok nyomják a maguk agyszüleményeit. Ha van is valóságalapjuk, a nagyjuk értelmetlen maszlag."


Így van a "NAGYJUK"! De mivan a többivel aminek talán van valóság alapja?


"Amúgymeg Te kérted a Gyakori Népének véleményét, tőlem meg is kaptad."


Nem,nem kaptam meg mert egy normális válasz helyett el póénkodtad és szétbarmoltad a kérdést.

Ezt kaptam tőled!


Semmi bajom azzal, hogy nem hiszel és tényleg szívesen elolvasom válaszodat is ha az normális.

Véleményedet le tudod úgy is írni, hogy nem próbálsz meg lejáratni másokat.

Érted már?


A vallás kategória azért valláskategória mert az emberek itt a vallásoról szeretnének beszélgetni normális partnerekkel, de ez csak úgy lehetséges ha minden hozzászóló komolyan veszi ezeket a beszélgetéseket.

Olyan nehéz neked ezt betartani?

Legalább tiszteletből tedd meg ha megkérhetlek!

Köszönöm a beszélgetést!

2017. jan. 25. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Saját magát tartja a gyakori népének? Nem kicsit beképzelt.


Kérdező: lehet, hogy a rajzolók nem látták, de valaki vezette a kezüket. Vajon ha Isten az, akkor ő kiad magából ilyet? Nem hiszem. Ha pedig más, akkor nem Isten az, aki vezeti őket.

2017. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!