Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik vallásosak, de van tetoválásuk?

Figyelt kérdés
Felekezetet is írjatok, kérlek.
2017. febr. 16. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. A test egy múlandó porhüvely. Ha szívből hiszel, akkor mindegy, hogy hogy nézel ki. Persze ápolni kell a testet (egészségesen étkezni, mozogni), de nem hiszem, hogy egy valódi hívő hite csorbulna egy tetoválástól. És te mit gondolsz a fülbevalós, piercinges hívő emberekről?
2017. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugyanazt, mint te. :) Nekem nincsen, de nem vetem meg őket emiatt. A lélek a fontos.
2017. febr. 16. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Semmit, az ő dolga, ha neki az tetszik, csinálja. A többi vallásról nem tudok, de a Bibliában például egy szót sem ír tetoválásokról.

Illetve ha mondjuk valaki sátánista jelképekkel varratja tele magát, arra lehet csúnyán néznének a vasárnapi istentiszteleten >< De gondolom általánosságban kérdezted, nem az ilyen nagyon extrémeket :D

Baptista keresztény

2017. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem érdekel.


Agnosztikus ateista

2017. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, nem fogok ezért csúnyán nézni rá.


Baptista keresztény

2017. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Semmi különöset, igazából rá tartozik. A tetoválást persze megnézem magamnak, mert érdekel, hogy pontosan hogy néz ki, én is gondolkozom egy kicsin. De ha hisz, akkor ettől is ugyanúgy tud, úgy gondolom.

római katolikus

2017. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tetkóm és hívő vagyok. De amikor a tetkok készűltek akkor még nem voltam az. Most legszívesebben le égetném magamról, de nem teszem mert ha rájuk nézek mindig emlékeztetnek,hogy miből és mitől mentett meg az Úr Jézus. Elitélni nem ítélem el ha valaki tetkót varrat magára,de én már nem tenném meg mégegyszer, és nem azért mert tiltaná a Biblia hanem azért mert már nem tudom összehozni a kettőt. A tetkóknak is megvan a saját jelentésük,történetük ami a legtöbbször elég távol áll a Bibliátol. Nekem pl egy sárkány van a bal karomon, és egy druida szimbólum a jobb allaromon. Tehát egyiksem keresztény jelkép,sőt pont az ellentéte. Remélem nem a tetkoim miatt vesztem el a mennyországot,ha majd eljön az ítéletnap.
2017. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem mutat tiszteletet a Teremtőnek aki adta azt.
2017. febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Azért van tiltva, hogy tiszteljék az emberi testet mint Isten teremtésművét, és az ő dicsőítésére használják
2017. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 How Arrow ***** válasza:
11%

Senkit se szabad elítélni azért hogy hogy néz ki!

De az az ember aki azt mondja hogy Istenhez megtért és aztán varrat tetkót,

az a Biblia szerint hazug.

2017. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!