Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy azért ver az...

Lehetséges, hogy azért ver az Isten, mert eltékozoltam a tegetségemet?

Figyelt kérdés

Gimiben még jó tanuló voltam.De nem tanultam tovább,nem akartam,nem volt önbizalmam,gondoltam úgy sem megy nekem stb..De már megbántam.Vmi semmitérő szakképesítést tanulok egy szakközépben,de nem tetszik.És utálom ezt az új iskolát.Mostanában nagyon rámjár a rúd.Bármit csinálok,minden rosszul jön ki.A buszbérletemen elírtam egy számot,az ellenőr megbüntetett 7000 forintra.Fekvenyomomó versenyre készültem,persze hogy lebetegedtem.Most Pestre készültünk koncertre,pont most kapott el a hányás-hasmenés vírus.Moziba akartam menni,onnan is elkéstem.Állandóan hasmenésem van,az iskolában kell elmennem wc-re már szeptember óta.Ami nagyon kellemetlen.És még sokminden van.

Lehet azért van ez,mert nem mentem el a főiskolára és az Isten is azt akarja,hogy elmenjek?



2017. márc. 7. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Isten tudja az Ő dolgait, de nem úgy ismerem, hogy ilyen eszközökhöz nyúlna. Az övéit neveli, fenyíti, ha Te nem vagy hívő, de meg fogsz térni, akkor estlen engedi a rosszat, ha abból jó fog fakadni (megtérsz). De ez egy nagyobb témakör.

Azért egy allergológushoz és egy belgyógyászhoz elmennék, hogy rendben van-e a vékonybeledből a felszívódás... + vérvétel

2017. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Alábecsülöd Istent, ha ilyen kicsinyesnek véled, hogy lesújt rád csak azért, mert nem tanultál tovább. Szerintem inkább azért érzed úgy, hogy rád jár a rúd, mert úgy állsz hozzá. Légy pozitív. Segíts magadon, és Isten is megsegít :) menj el orvoshoz, tanuld azt, amit szeretnél, örülj az apró sikereknek :)
2017. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Éljen a drága Sátánom. Az, kinek útja elszomorítana... Majd ő megmutatja 666-szor...

Volt egy kicsi szerszámos fészer, ahol megkínzott, szomorú Sátán.

2017. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

" Éljen a drága Sátánom. Az, kinek útja elszomorítana... Majd ő megmutatja 666-szor...

Volt egy kicsi szerszámos fészer, ahol megkínzott, szomorú Sátán."

Unalmas, blőd ...

2017. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért hiszik azt az emberek,hogy ha valami rossz történik velük azt gondolják hogy Isten bünteti őket?

Pedig Isten jó.Ismétlem Isten jóságos és Ő maga a szeretet.Vajon elküldte -e volna az Ő egyszülött Fiát az Úr Jézus Krisztust,hogy megváltson minket embereket,ha nem szeretne bennünket?

Pedig Isten úgy szerette a világot,hogy az Ő egyszülött Fiát adta,hogyha valaki hiszen Őbenne,el ne vesszen,hanem örök élete legyen.(János evangélium 3/16)

A Biblia szerint a rossz dolgoknak nem Isten az okozója,hanem a sátán.Ha részletesebben érdekel ez a téma,kérlek olvasd el a Jób könyve első és második fejezetét,hogy mit tett a sátán Jóbbal.Bár ez egy ószövetségi történet,de rávilágít az igazságra.

Én azt javaslom,hogy imádkozz Istenhez,kérd meg Őt,hogy segítsen neked,hogy mutasson utat hogy merre menj tovább,és meg fogod látni,hogy segíteni fog neked.De ne féljünk kérni imában Istentől.Mert csak akkor tud tenni értünk meg dolgokat,ha kérünk tőle.

Kívánom neked,hogy az életed sikeresre forduljon.

2017. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha vissza is akarna terelni a főiskolára,gondolod,hogy a szeretet ilyen eszközökhöz folyamodna? Miért tenné?

Mindenkinek összejön néha minden.És gyakran egyszerű dolgok állnak a háttérben,pl.stressz.Utálod ezt az iskolát...

Könnyebben betegszenek meg,könnyebben éri baleset azokat az embereket,akik ilyen körülmények között élnek.

Megbüntetett az ellenőr:Ennek is lehet a stressz az oka,nem figyeltél oda,amikor írtad,ilyen előfordul.

Egyik ismerősöm pl.hisz a péntek 13-ban.Én mondtam neki,hogy hülyeség,erre ő erősködött,hogy márpedig megbizonyosodott róla, múltkor péntek 13.-án bedöglött a kocsija,meg elkésett innen meg onnan,stb.

Mondom neki,és 24.-e kedden,vagy 17.-e vasárnap ilyesmi még nem történt veled?

2017. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mindezt a TE saját hibádból követted el. Azért írtad el a számot, mert nem figyeltél oda eléggé. Azért van hasmenésed, mert izgulsz, stresszelsz, és így jön ki, a moziról meg azért késtél el, az utolsó pillanatban készültél el. Mindenki tudja, hogy tömegközlekedési eszközben nem lehet megbízni! Inkább legyél ott fél órával előbb, mint hogy késs fél órát! Isten neked nem akar rosszat, de a saját hanyagságod miatt okozott hibáidat nem fogja kijavítani. Kérd, hogy máskor legyen nagyobb szerencséd, és hogy legyél figyelmes. Kérje, és akarj is ilyen lenni! Akkor tud segíteni!
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,valamiben Isten akarata ellen tettél,netán múlasztottál,az-bár nem biztos,hogy helytálló-kérd az Ő bocsánatát,és az el lesz azzal rendezve.Mától,az élet fontos kérdéseiben,amikor nem tudod eldönteni a helyes útat,kérj tőle bölcsességet,hogy dönthess,és azután követsd azt.A múlt lerendezett dolgait pedig hagyd a feledésnek!
2017. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtenie semmit. Jobb, ha megbocsájt másoknak, minthogy inkább elfelejti azok cselekedeteit. Hasonlóan kell önmagunkhoz is állni.
2017. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha utálod, akkor hagyd ott. Nem olyan rossz fornettit sem árulni.
2017. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!