Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Oroszországban felfüggeztették Jehova tanúi működési jogát?

Figyelt kérdés

Az igazságügyminiszterium szélsőséges tevékenységre hivatkozva lehuzatta a rólót velük. (Talán működési szabálytalamságok miatt vagy mi)

Kiváncsi lennék mik a pontos indokok.



2017. márc. 26. 22:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

mindjárt megjelenik living és bizonygatja hogy "itt a bizonyíték hogy üldöznek minket" majd 8 oldalon át mártírkodik és 4 oldalt belinkel az őrtoronyból


azt szólom hogy sajnos csak oroszországban, így nem tudom feljelenteni amikor heti 2-3 alkalommal veri valamelyik szektatag az ajtóm mert elhozta nekem sehova királyságának és az őrtorony (mintha rab akarnék lenni) okosságát


így az egyetlen esélyem hogy behívom leültetem a konyhába majd előkapom a nagy kést miszerint a magánterületem megvédhetem (főleg ha az életem féltem) és remélem híre megy a szektába és nem jönnek többször

2017. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%

Tévedés, nincs a roló lehúzva.


Kedves Kérdező, talán nem olvastad el rendesen,


Csak szeretnék ezt megtenni, de még a Bíróság nem hozott ítéletet.

Majd április 5.-én. De addig még van több mint egy hét.


Nincs működési szabálytalanság, mindössze az Ortodox egyház próbál keresztbe tenni, mivel ott Ők vannak "hatalmon", és féltik a pozíciójukat.

2017. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
35%

Talán még annyit, hogy sajnos nem a teljes igazságot írtad ide a kérdésebe, pedig olvashattad teljes valóságban, a honlapon.


Így terjednek az ellenséges hírverések emberek ellen, amikor felületes részleteket linkelnek be másokról.


Ha valaki szélsőséges vallású, elsőként a mostani terroristákat kellene a felsorolásba megemlíteni, és mily érdekes, hogy azt a vallást nem tiltják be, sőt, továbbra is működik, pedig gyermekek, és ártatlan emberek esnek áldozatul annak a vallásnak.

2017. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%

#1


"megvédhetem magam késsel a kezemben"


Nos ez nem szélsőséges hozzá állás, hogy máris életveszélyes tárgyakkal kell embereket az imádatuk, és szolgálatuk végzésében "ijesztgetni"?


Mint ha Hitlert hallanám, aki az életét vette el az embereknek, még azoknak is, akik békések voltak a hitükben.

2017. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%

"Ha valaki szélsőséges vallású, elsőként a mostani terroristákat kellene a felsorolásba megemlíteni, és mily érdekes, hogy azt a vallást nem tiltják be, sőt, továbbra is működik, pedig gyermekek, és ártatlan emberek esnek áldozatul annak a vallásnak."


ha ezt most jól megrágod living rájössz hogy az emberek lelkének zaklatása még az oroszok szerint is károsabb mint 1-2 élet kihunyása

károsabbak vagytok mint a terrorizmus, igen ha már ilyen szépen összekapcsoltad

ti nem megölitek a szektatagokat hanem egy sablonba rakjátok ha kilóg valamije addig kalapáljátok amíg bele nem illik a sablonba

változatosak a módszereitek

zsaroljátok a családjával, pl anyuka, apuka jehova akkor ki kell tagadni a gyereket ha nem jahvét követi igaz?

zsaroljátok a barátaival, ugye nem spanolhat nem rabszolgával így ha kilépne senki nem állna vele szóba, más barátai meg nincsenek hisz ha kitagadottal nem szabad szóba állni


fölös ecsetelni aki szokott ide járni nagyon jól tudja miről beszélek

2017. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
51%

"Nos ez nem szélsőséges hozzá állás, hogy máris életveszélyes tárgyakkal kell embereket az imádatuk, és szolgálatuk végzésében "ijesztgetni"? "


én fenyegetem? nézzük csak meg, tehát szerinted egy békés délutánon elkezdem verni az ajtóját egy sehova tanúnak és mikor csuknám be az ajtót odateszem a lábam mert ez a szolgálatom?

JAAAA ezt ti szoktátok csinálni nem?


hitlerhez hasonlítasz? én nem vagyok semmilyen keresztény felekezet tagja dolfika hívő keresztény volt

ja még ezt se tudtad?

nem akarlak én titeket kiírtani, megteszitek azt ti magatok, én csak szeretném ha a szektabeszervezéseiteket a saját otthonotokban művelnétek nem az enyémben, nem hívtam ide egyikőtöket se mégis változatosan megjelentek és a magánéletemben zavartok, mert nálatok az IGAZSÁG oda ne nevessek

2017. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Vidiripi


"Nincs működési szabálytalanság, mindössze az Ortodox egyház próbál keresztbe tenni, mivel ott Ők vannak "hatalmon", és féltik a pozíciójukat."


S ezt mire alapozod Living?

Oroszország lakossága kb. 147 millió fő.

Az országban kb. 170 ezer Jehova tanúja van!

Az ország lakosságának 41% vallja magát ortodoxnak!

Jehova tanúi nagyon kis létszámúak ahhoz hogy az ortodox egyháznak okozzanak gondot.

Még a muszlimok is többen vannak az ország lakosságának 6,5%!

Ha van is baja az ortodox egyháznak Jehova tanúival az biztosan nem az hogy féltik a hatalmukat mert a muszlimok jóval többen vannak.

Ugyanakkor Living, elolvastad te hogy mit írnak a JW.ORG-on?

Idézem neked!

"2017. március 15-én az orosz igazságügyi minisztérium kereseti kérelmet terjesztett elő az Orosz Föderáció Legfelsőbb Bíróságánál..."


Egy állami szerv nyújtotta be a keresetet nem pedig az Ortodox egyház!

[link]


Továbbá a cikkben szó sem esik az ortodox egyházról, annál inkább az orosz tisztségviselőkről. S mit ilyen ők állami alkalmazottak.


Kérdező!


A betiltás okai között ezek is szerepelnek!

"Korábban már több kiadványukat is betiltották, és az orosz ügyészség is olyan szervezetként kezeli őket, amely rombolja a családot, gyűlöletre ösztönöz és életeket fenyeget."

2017. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Vidiripi


"Talán még annyit, hogy sajnos nem a teljes igazságot írtad ide a kérdésebe, pedig olvashattad teljes valóságban, a honlapon."


Living ez nem semmi! Te a teljes igazságot írtad le? Csak azért mert mi köze is van akkor az ortodox egyháznak a tanúkhoz? Mivel pont a JW.ORG honlapon vannak fent olyan film felvételek amelyeken az látszik hogy álarcos emberek betiltott kiadványokat csempésznek Jehova tanúi épületeibe. De sehol egy ortodox pap vagy esetleg ortodox hívők csoportja amely tiltakozna a tanúk ellen vagy ilyesmi. Na és persze nem is írnak ilyesmiről a hivatalos oldalatokon!


6. válaszoló!


"én fenyegetem? nézzük csak meg, tehát szerinted egy békés délutánon elkezdem verni az ajtóját egy sehova tanúnak és mikor csuknám be az ajtót odateszem a lábam mert ez a szolgálatom?

JAAAA ezt ti szoktátok csinálni nem?"


Én megértem hogy idegesít ez a dolog. De legyél már egy kicsit kreatívabb és használd az eszedet. Amennyiben újra jönnek a tanúk akkor filmezd le az egész tevékenységüket és tedd fel az internetre. Elhiheted hogy amint meglátják hogy filmezed őket egész másképp fognak viselkedni. De ha még ekkor is odateszi a lábát az ajtóhoz akkor lesz erről felvételed amit bárkinek megmutathatsz!

2017. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

Hogy mit szólok hozzá?


Hála érte Istennek. :)

2017. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
41%

Az ajtót Jehova Tanúi nem verik.


Miért kell felturbózni a kopogtatást vagy a csengetést?

Soha életemben senkinek nem vertem az ajtaját.

És a lábamat sem teszem senkinek az ajtajába.


Aki ilyet tesz, az megérdemli, ha csúnyán beszélnek vele.

Egyébként, hogy ha igaz lenne az állításod, világméretű betiltásokkal, vagy nagy hírverésű ellenségeskedéseket lehetne hallani a Tanúkról.

ez olyan mint a vér nem elfogadása.

Némely helyen egy két ember veri a tüzet, míg máshol senkinek eszébe nem jut balhét szervezni.


S kik verik a legjobban a tüzet?

Azok akik állítólag Keresztényeknek, és Jézus követőinek vallják magukat.


Az Orosz igazságügyi minisztériumot pedig nem egy egyszerű utca embere befolyásolja, ahogy másokat sem.

2017. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!