Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért figurázzák ki az iszlámo...

Miért figurázzák ki az iszlámot? Kinek az érdeke ez?

Figyelt kérdés

Interneten kering számos weboldal,ahol valótlanságokat állítanak Mohamed prófétáról és az iszlám vallásról,kifordítják a Korán verseit,összetévesztik a vallásosságot a vallási fanatizmussal,a konzervatív média megkísérli,hogy eltorzítsa az iszlám vallásról kialakított képet. Másrészről az iszlám terrorizmus egy válaszreakció a nyugati globalizációra,egy könyörtelen és hidegvérrel gyilkoló válasz,amit én nem támogatok,azonban meg tudom érteni. A muszlimok feszélyezve érzik magukat,főleg a szélsőséges szunniták,akik nem kifejezetten kedvelik a Nyugatot,ellenben a síiták már mérsékeltebbek,de erről sokan nem vesznek tudomást,sem arról,hogy mi is az iszlám tanításai.

A gond ott van,hogy az embereket manipulálják,az emberek 98%-a csak annyit lát,amennyit megmutatnak nekik,hagyják befolyásolni és megtéveszteni magukat.

Vagy itt van Merkel asszony elbaltázott migránspolitikája,ami megint csak egy szép történet... liberális multikulturalizmus és konzervatív manipuláció... mindkét oldal visszataszító.

Nem értem,hogy mire jó ez az állandó sz@rkavarás. Mégis mire megy ki? Mi lesz a végkifejlet? Az emberek meddig fordítják el a fejüket?



2017. márc. 30. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok radikális? :) Ez jó vicc. Jelentsd akinek akarod.
2017. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Alain Delon ***** válasza:
10: Te hüllye vagy! Nem kevesbé, mint akit lefotóztál.
2017. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha ismered a történelmet, akkor tudhatod, hogy az iszlám erőszakos térítő vallás. Akkor meg ki tehet arról, hogy védekezni kell ellene?
2017. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

#11 #12


Lehet, hogy én hülye vagyok de ti meg nem vagytok azzal tisztában, hogy mennyi ember áll megfigyelés alatt ma magyarországon.


Akár egy anonim fórumon elejtett hozzászólás miatt is. ;)


Megy a fidesz gyalázás, aminek a 80%-a sima mocskolódás. Valótlan hülyeség. Az viszont igaz, hogy lassan annyi ember van figyeltetve mint az 50-es években.


De azt hisztek amit akartok.

Én szóltam. :)

2017. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Alain Delon ***** válasza:
14: Szóval te vagy az egyik megfigyelő? Tényleg hüllye vagy, hogy elárulod magad!
2017. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Ha ismered a történelmet, akkor tudhatod, hogy az iszlám erőszakos térítő vallás. Akkor meg ki tehet arról, hogy védekezni kell ellene?"


Ezek szerint te nem ismered a történelmet. Ha az iszlám erőszakos térítő vallás lenne akkor te is muszlim lennél és egész Kelet-Európa, mivel a törökök itt voltak 150 évig. Érdekes, mégis keresztény maradt. Szóval nem ártana művelődni mielőtt nyilatkozol.



"Az viszont igaz, hogy lassan annyi ember van figyeltetve mint az 50-es években."


Nyugodtan figyelhetnek engem :) Jó lehet nekik hogy így ráérnek :)

2017. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Miért figurázzák ki az iszlámot? Kinek az érdeke ez?"


Kedves kérdező.


Az iszlám miért gyilkol ártatlanokat Allah nevében?

Az iszlám miért csak rombolni tud és miért nem tud építeni?

Az iszlám, miért nem toleráns, ahogy más vallás az?

Az iszlám miért gyűlől és miért nem szeret, ahogy más vallás teszi?

Az iszlám miért nem áld másokat, miért csak átkoz másokat?

Az iszlám, miért akar egyedüli igaz uralkodói világvallássá válni a többi vallás leigázása és eltiprása által?

Az iszlám állam, miért bánik úgy a nőkkel mint az állatokkal vagy mint egy tulajdon tárggyal, miért nem emberként?


stb. stb és még sorolhatnám a kérdéseket.


Kapisgálod már a választ a kérdésedre?

2017. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bónusz kérdés: e fenti válaszolóhoz hasonlóan miért él ilyen sok ember fejében tévhit? Kinek az érdeke?
2017. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!