Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus kihez imádkozott?

Jézus kihez imádkozott?

Figyelt kérdés
Jézus Isten volt,tehát önmagához?

2017. ápr. 15. 08:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Jézus Isten volt,tehát önmagához?"


Ha szigorúan vesszük, akkor igen

2017. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt Isten, ő egy híd Istenhez. Abba, így szólította az Atyát a saját anyanyelvén, arámi.

Úgy látom kezd kisiklani a keresztény vonat, a bálványimádás Súlyos...azt látom félrevezetett sok bárány. Jézus nem Isten. S ne Jézust imád, Ő sose mondta. Azt igen: szeresd istened teljes szìvedből lelkedből elmédből.

Mondjuk az ilyen kikènyszerített szeretet. A pokollal fenyegetőzés...hát az ilyen szeretet a kutya vacsorája. Nem sokat ér.

2017. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, Krisztus mondta többször is, hogy aki engem elnem fogad nem üdvözül, ha engem nem tisztel az Atyát sem tiszteli, ha az Atyát nem tiszteli a Fiút sem tiszteli. Kettő, Krisztus a János evangéliuma 10:30-ban azt mondja, hogy ő és az Atya egy. Békesség neked:)
2017. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A màsik dolog kedves Nietzsche, te ateistaként, illetve hát ha nem is ateista, de egyáltalán nem keresztény ember, mért beszél keresztényi dolgokról, hogy ez így van, úgy van leírva, Jézus ezt és azt mondta. A nem keresztények 99%-a biztosan rosszat mond, majd vagy rosszúl idéz. Isten mindenkit egyformán szeret és Isten az egész Világért meghalt, de igazságos is, mindenki ad számot magáért. Isten ilyen, ha tetszik ez nekünk ha nem, nekem tetszik az Isten személye. Békesség neked. :)
2017. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!