Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Többi keresztény irányzatot...

Többi keresztény irányzatot követőknek mi a véleményük arról hogy Oroszországban betiltották a Jehova Tanúi egyházat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 11:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

10.A Tanuk amit írnak az őrtoronyba minden gondolat alá van támasztva a a bibliában,de a háromság az nincs már csak azért sem mert nincs a bibliában.És ha nincs, akkor nincs mit és mivel alátámasztani.

Itt látszik,hogy részrehajlóan és hamisan itélsz.

Sok bejegyzésedet olvastam de egy radikális és elfogult igazságtalan vagy.

2017. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Alex Fly ***** válasza:
@21: ha nagyon akarnák, a Tanúk a Szentháromságot is rengeteg igével alá tudnák támasztani. És sokkal egyértelműbb és közvetlenebb módon, mint a tanaik nagyrészét.
2017. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22.Ami nincs azt mivel lehet alátámasztani.Hamissággal,hazugsággal?
2017. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Lásd: Vezető Testület! Szervezet! Óraszámok! Őrtornyos irodalom terjesztése, amely téves értelmezéseken alapul és ennek ellenére igazságként van tálalva.

Olyan sincs a Bibliában hogy egy szervezetre kelljen megkeresztelkedni és annak tagjaként kell hogy azonosítsanak.

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24.Nagyon ugy látszik,hogy szertnéd a hirdetést megvonni a Tanuktol.

Amikor Jézus azt mondja"Elmenvén tegyetek tanitványokká minden nemzetből embereket".

Te nem teszel eleget és te vagy aki megtiltanád.

Ez a biblia idézet vonatkozik rád:Máté.24:48-51-ig.

Holott ha igaz keresztény vagy akkor a Máté.24:45-47-ig.


Miért nem mondhassa egy Tanu keresztelkedéskor,hogy(Jehova Tanúja-ként jellemez téged).A katolikus miért mondhatja,hogy (Római Katolikus vagyok)?.Te miért mondod Adventista vagy?

Te szeretnéd a vallások és tagok megnevezését megszabni?

Komolytalan vagy.

2017. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Nagyon ugy látszik,hogy szertnéd a hirdetést megvonni a Tanuktol."


Felőlem nyugodtan adhatsz fel hirdetést. Egyébként meg miből következtettél erre?


"Amikor Jézus azt mondja"Elmenvén tegyetek tanitványokká minden nemzetből embereket"."


S Jézus mikor mondja ezt? - "Megértetted-e, hogy önátadásod és megkeresztelkedésed Jehova tanújaként isten szellemtől irányított szervezetének tagjaként azonosít téged?"


"Te nem teszel eleget és te vagy aki megtiltanád."


Róma 12:3

Te se gondolj magadról többet mint amennyit kell. Honnét tudod te hogy én mit teszek és mit nem? Talán te vagy a szívek és vesék vizsgálója?


"Ez a biblia idézet vonatkozik rád:Máté.24:48-51-ig."


Tényleg úgy gondoltad hogy én a szolgatársad vagyok? Egy Jehova tanúja ilyesmit gondol rólam?

Ez kissé zavaró, te tényleg Jehova tanúja vagy?


"Holott ha igaz keresztény vagy akkor a Máté.24:45-47-ig."


Tudod te hogy az Őrtorony szerint kikre vonatkozik ez a rész?


"Miért nem mondhassa egy Tanu keresztelkedéskor,hogy(Jehova Tanúja-ként jellemez téged)."


Nagyon sajnálom hogy nem érted amit írok. A másik lehetőség pedig az hogy azt sem tudod már hogy ki mit írt neked. Mert én nem írtam olyasmit hogy egy keresztelkedő aki Jehova tanúja akr lenni nem mondhat ilyesmit! Én nem ezt írtam. Olvad már el még egyszer hogy mit is írtam talán másodjára sikerül megérteni!


"A katolikus miért mondhatja,hogy (Római Katolikus vagyok)?"


A legtöbb katolikus azért vallja magát annak mert csecsemőkorában annak keresztelték meg.


"Te miért mondod Adventista vagy?"


Melyik adventista? Miért nem református, baptista, evangélikus, metodista, pünkösdista, episzkopális, anglikán, nazarénus, golgotás, Izraelita Hitközség vagy ortodox?

2017. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

26.Micsoda lekezelő,fölhergelt,témátol eltérő,gőgös személy vagy.

A kersztény élethez nem illő kötöszködő aki már az érzéseit nem tudja kordában tartani,ami a világ jelleme.

Inkább feladom mint,hogy hagyjam ,hogy lehuzz.

2017. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Meglehet hogy tévedek dolgokban. De majd kiigazítom őket!

2017. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!