Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Őszintén emberek ti nem...

Őszintén emberek ti nem éreztettek sajnálatot Jézus iránt amit miattunk el szenvedett nagyon nagy áldozatot vállalva miértünk a szenvedései által úgy fizikailag mint lelkileg egyaránt?

Figyelt kérdés
Én nem szégyenlem az érzéseim szó szerint sirva fakadtam amikor meg láttam Jézust a Passió cimü filmben vagy a Jézus élete cimü filmben az át élt fájdalmait látva nagyon szomorú voltam hogyan ilyen nagyon szeret minket a jó Isten ez nagyon nagy Szeretetre vall. Dicsőség Istennek!

2017. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
5%

"érdekes, tehát egy vallási felekezet ami kiirtott minden más vallást megalakulása előtt a saját megváltóját megölte?"


Te most miről beszélsz?


"a jézusodnak köszönhetjük a sötét középkort is de ilyen apróságokkal ne foglalkozz hisz az a hited sértené"


Honnan tudod,hogy mi a hitem,és mi sérti?

De ha már belekezdtél ebbe az "apróságba",fejtsd már ki légy szíves,hogy miért köszönhetjük Jézusnak a sötét középkort?

2017. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ki mondja meg ?
2017. ápr. 28. 08:12
 33/36 anonim ***** válasza:
59%

"miattunk el szenvedett"


Bűntudatkeltésben mindig élenjárt a Keresztény szekta.

2017. máj. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 timtam ***** válasza:
0%
mi ez a komment hogy a saját megváltóját megölte? a Zsidók adták őt római kézre.... ha valami...
2017. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 timtam ***** válasza:
0%
A sötét középkornak miköze van Jézushoz? Az egyház többé-kevésbé eltért Jézus tanitásaitól ez igaz de az Emberek mindig hibáznak csak érdekes módon mindig a keresztényeken csattan az ostor pedig a háború vámszedői vagyis a bankár-oligarchiák nem keresztények.......
2017. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, magának köszönheti meg az atyjának.
2019. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!