Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz velünk ha nem fogadjuk...

Mi lesz velünk ha nem fogadjuk el Jézusnak értünk hozott Megváltás áldozatát?

Figyelt kérdés

Engedjétek meg hogy el mondjam nem az én véleményemet hanem a Biblia Igazságát vagyis Istennek hozzánk intézet szavát ami a Bibliában található! Utána mindenki el mondhatja saját véleményét örömmel válaszolok az üzenetekre!

Tudom sok embert foglalkoztat az igazság.

Mi vár ránk a földi életünk vége után: a halál csak!!!

Keleti vallások tanulmányozásával is foglalkozhatunk meditációval is bármivel foglalkozhatunk nem jutunk el az örök életre ha nem fogadjuk el a Megváltót semmit sem ér az életünk. Nincs reinkarnáció! Miképpen valósulna meg ? Sehogy! Az agyunk szüleménye űzi a bolondságot velünk a halálból senki sem tért vissza.

Isten nélkül is élhetünk Önmagunknak tetszésünk szerint amennyi időnk van még hátra az itt töltött életünk idejéből de végül csak a pusztulásba visz a bűn természete. Isten nélkül nincs élet!!!

Nem kell hinnie Istenben mindenkinek szabad akaratunk van a szó legkomolyabb értelmében bármit meg tehetünk nem leszünk kérdőre vonva mivel mi fogjuk a tetteinknek a következményeit is elhordani. Ha nem akarsz élni Istennek élj Önmagadnak csak akkor nem vár más csak halál természetes módon vagy baleset áldozataként.

Ezért fontos kihangsúlyozni hogy megértsük el kell fogadni aki akarja Önszántából Jézust Megváltójának nem azért hogy Istennek hódoljunk meg sem azért hogy imádjuk Őt! Hanem pusztán azért hogy élhessünk aki élni akar és nem meg halni. De ha Istent el fogadtuk próbáljunk meg neki tetszően élni nem kell tenni ezért sem többet sem kevesebbet. Igazságosan azért fog más el kárhozni ha nem jut be Isten Országába mert nem hitt Ő benne a Fiúban. Jézus amilyen kin gyötrelmes szenvedést halt miértünk mert Szeret bennünket mert meg óvni akar a haláltól minket és mi úgy állunk ehhez hogy nem is érdekel bennünket figyelembe se vesszük Őt hogy milyen szenvedéseket élhetett át miértünk ezért nem fog örök életet kapni az mert igy állt hozzá a dolgokhoz el utasitoan és nem hálával örömmel köszönttel azért hogy pusztán élhetünk továbbra is hálát adva neki meg köszönve a közben járását amit értünk tett. Amit úgy gondolok ennyit igazán meg érdemelne.



2017. ápr. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

"Tehát te komolyan azt hiszed hogy besétálhatsz a mennyországba úgy hogy semmit nem tettél érte, leszámítva hogy elfogadod Jézust mint bűnmegváltó."


A Biblia alpját véve, igen! Ha Krisztus elfogadod, örökéleted van a mennybe. Nehéz ezt elképzelni, hiszen ez az Isten Szeretete és a Kegyeleme, hogy INGYEN váltattál meg Krisztus vérén. :)


"Amúgy ha mindenki a cselekedeteid által lesz megítélve akkor nincs szükség Jézus bűnmegváltására :)"


Mért? Tehát, ha azt mondom, hogy én magam megtudom váltani, tehát tudok tenni olyat, amit Isten nem tud (vagy nem szükséges, mert magamnak meg tudom tenni), akkor így Isten a mindenható vagy én? Mivel én megváltottam magam, nincs szükségem Isten mindehatóságára, mert magam megtettem azt amiért a mennybe kerülhessek. :) A Biblia azt írja, hogy mindenki SAJÁT maga ad számot magáért (Római levél 14:5-12).

2017. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

"A Biblia alpját véve, igen! Ha Krisztus elfogadod, örökéleted van a mennybe. Nehéz ezt elképzelni, hiszen ez az Isten Szeretete és a Kegyeleme, hogy INGYEN váltattál meg Krisztus vérén. :)"


Vagy a Sátán hazugsága. Gondolj bele. Vegyünk egy olyan embert aki gyilkolt, erőszakolt, lopott stb, de elfogadja Krisztust. Szerinted csak úgy besétálhat a mennyországba? Ugyanmár.



"Mivel én megváltottam magam, nincs szükségem Isten mindehatóságára, mert magam megtettem azt amiért a mennybe kerülhessek"


Eddig pont azt mondtad hogy Jézus vált meg téged, nem te magadat. Most akkor melyik? :)



Róma 14:10 Te viszont hogy mered elítélni vagy megvetni a testvéredet? Hiszen mindannyian oda fogunk állni az ítélő Isten elé!


Ez a vers engem igazol, és ugyanez szerepel a Koránban is. Minden ember ott fog állni Isten előtt és számot kell adnia tetteiről.

Ha Jézus megváltja a bűneidet mi szükség Isten elé állnod hogy ítéljen? :)

2017. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

"Vagy a Sátán hazugsága. Gondolj bele. Vegyünk egy olyan embert aki gyilkolt, erőszakolt, lopott stb, de elfogadja Krisztust. Szerinted csak úgy besétálhat a mennyországba? Ugyanmár."


Isten mindenkit szeret. :) Még a számunkra legutolsó embert is ugyan úgy szereti, mint azt aki szereti Őt. Erről ír Péter is a 2Péter 3:9-ben; János evangéliuma 2:16-17; Római levél 5:8-9; 1János 4:8-9 versek. :)



"Eddig pont azt mondtad hogy Jézus vált meg téged, nem te magadat. Most akkor melyik? :)"


Azt javaslom olvasd el mégegyszer, ezt én arra írtam, hogy ha ez így lenne akkor NEM mindenható az Isten, hiszen megváltottam magam. Ezt arra írtam, amit te mondtál, hogy megválthatom magam.


Róma 14:10 Te viszont hogy mered elítélni vagy megvetni a testvéredet? Hiszen mindannyian oda fogunk állni az ítélő Isten elé!

Ez a vers engem igazol, és ugyanez szerepel a Koránban is. Minden ember ott fog állni Isten előtt és számot kell adnia tetteiről.

Ha Jézus megváltja a bűneidet mi szükség Isten elé állnod hogy ítéljen? :)"


Így van ezzel a versel nem is akarok igazán foglalkozni, mert valóban így van. DE! Mert Krisztus fog megítélni a cselekedeteid alapján. Ezt írja le János evangéliuma 5:22-27 versek is, Krisztus az, aki ítél, Ő váltott meg és Ő fog a cselekedeteid alapján megítélni is. :)

2017. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

"Isten mindenkit szeret. :) Még a számunkra legutolsó embert is ugyan úgy szereti, mint azt aki szereti Őt."


Igen, a tanár is szeretheti a diákokat de ettől még megbuktatja azt aki nem tanul. Nem gondolod hogy igazságtalan lenne ha minden bűnöző csak úgy bejuthatna a mennyországba? Főleg ha figyelembe vesszük a következő verset : Jakab 2:24 Látjátok tehát, hogy cselekedetekből igazul meg az ember, és nem csupán a hit által.



"Azt javaslom olvasd el mégegyszer, ezt én arra írtam, hogy ha ez így lenne akkor NEM mindenható az Isten, hiszen megváltottam magam. Ezt arra írtam, amit te mondtál, hogy megválthatom magam."


Az hogy saját tetteid alapján válthatod meg magad, Isten még mindenható lesz. Én nem is erre írtam. Az iszlám szerint Isten mindenható, ha akarja megbocsát. A keresztény vallás szerint is Isten mindenható, de mégis meg kellett születnie emberként és öngyilkosságot elkövetnie hogy meg tudjon bocsátani. Miért nem lehet úgy hogy egyszerűen megbocsát ha megbánod a bűnöd? Teljesen felesleges és ellentmondásos az emberként megszületés és öngyilkosság. Erre mondtam hogy ellentmond Isten mindenható tulajdonságának.



"Így van ezzel a versel nem is akarok igazán foglalkozni, mert valóban így van. DE! Mert Krisztus fog megítélni a cselekedeteid alapján. Ezt írja le János evangéliuma 5:22-27 versek is, Krisztus az, aki ítél, Ő váltott meg és Ő fog a cselekedeteid alapján megítélni is. :)"



Minek ítél meg ha egyszer megváltja bűneidet? :) :) Nincs mit megítélni ha eltörli a bűneidet. Láthatod hogy teljesen értelmetlen és ellentmondásos. Ezért mondtam hogy nem kaptam még értelmes válsz erre keresztényektől.

2017. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

"Igen, a tanár is szeretheti a diákokat de ettől még megbuktatja azt aki nem tanul. Nem gondolod hogy igazságtalan lenne ha minden bűnöző csak úgy bejuthatna a mennyországba? Főleg ha figyelembe vesszük a következő verset : Jakab 2:24 Látjátok tehát, hogy cselekedetekből igazul meg az ember, és nem csupán a hit által.


Mint írtam, Pál és Jakab is ír arról, hogy csak a Krisztusba való hit által juthatnak a mennybe és csak úgy üdvözűlhetünk, ha Krisztus áldozatát elfogadjuk. Erről ír: Római levél 3:22-ben; 1János 4:7-21; Római levél 5:1-11; Római levél 11:4-10. Semmi féle igazságtalanság nincs abban, hogy Krisztus mindenkit megváltott és Isten mindenkit szeret, és ebben a szeretetben meg is tart MINDEN embert. :) Ahogyan a Biblia írja: Péter 3:9-ben; János evangéliuma 2:16-17; Római levél 5:8-9; 1János 4:8-9 versek is. Jakab a Jakab levele 5:15-18 versekben ír erről, hogy Istenbe való hit által megtartatnak a betegek. :) Mint írtam, valóban a cselekedetek is számítanak, de nem az a lényeg, nem attól üdvözűl valaki. A Cselekedeteket csak Krisztusba való hit váltja ki, aminek természetesen értelme is van. :)


"Az hogy saját tetteid alapján válthatod meg magad, Isten még mindenható lesz. Én nem is erre írtam. Az iszlám szerint Isten mindenható, ha akarja megbocsát. A keresztény vallás szerint is Isten mindenható, de mégis meg kellett születnie emberként és öngyilkosságot elkövetnie hogy meg tudjon bocsátani. Miért nem lehet úgy hogy egyszerűen megbocsát ha megbánod a bűnöd? Teljesen felesleges és ellentmondásos az emberként megszületés és öngyilkosság. Erre mondtam hogy ellentmond Isten mindenható tulajdonságának."



Látom nem érted. Ha ÉN megváltom magam, mért kellene Istennek megbocsátani? Én eldöntöttem, hogy megváltott leszek, és az lettem csupán a saját erőmből. Miért van szükségem Isten mindenhatóságára, ha a MAGAM erejéből sokkal többet tehetek, mint Isten mindehatóságából. Mért lenne kegyelem, ha ÉN váltom meg saját magam? Kegyelem az, ha magam oldok meg valamit, vagy ön erő? :)



"Minek ítél meg ha egyszer megváltja bűneidet? :) :) Nincs mit megítélni ha eltörli a bűneidet. Láthatod hogy teljesen értelmetlen és ellentmondásos. Ezért mondtam hogy nem kaptam még értelmes válsz erre keresztényektől."


Ezt sem érted, ahogyan leírtam. Bár ez nem meglepő, és nem a szívedbe akarok ezzel taposni, de míg nincs benned a Szent Szellem nem is fogod tudni a kegyelmet megérteni. :) Nem CSAK nekem van a kegyelem szükségem, hanem mindenkinek! Főleg a betegeknek (értsd: NEM keresztények) Ezért Hírdetjük, Hírdetem én is a kegyelmet, mert erre nem csak nekem van szükségem, hanem neked is, a "betegeknek" is. :) Másik dolog: Ha nem akarod elfogadni a keresztényektől a választ, mint ahogyan most is teszed velem, mért kérdezel keresztényt? :) Elmondom a választ, de nem értheted meg, ha nem vagy betöltekezve Szent Szellemmel. Próbálhatod, de teljesen nem fogod megérteni, mert a Biblia írja, hogy Isten szelleme az, ami Isten mélységeit vizsgálja és az ember mélységeit is, kitől tanúlhatunk ha nem magától az kegyelmes Istentől? Békesség neked! :)

2017. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

"Mint írtam, Pál és Jakab is ír arról, hogy csak a Krisztusba való hit által juthatnak a mennybe és csak úgy üdvözűlhetünk, ha Krisztus áldozatát elfogadjuk."


Ez nem igaz. Bemásoltam a verseket de itt van újból:


Jakab 2:24 Látjátok tehát, hogy cselekedetekből igazul meg az ember, és nem csupán a hit által.

Jakab 2:26 Mert ahogyan a test halott a lélek nélkül, ugyanúgy a hit is halott cselekedetek nélkül.


A hit szükséges de önmagában kevés.



Máté 19:16 Odament hozzá valaki, és ezt kérdezte: "Mester, mi jót tegyek, hogy elnyerjem az örök életet?"

Máté 19:17 Ő így válaszolt neki: "Miért kérdezel engem a jóról? Csak egy van, aki jó. Ha pedig be akarsz menni az életre, tartsd meg a parancsolatokat."

Máté 19:18 Monda néki: Melyeket? Jézus pedig monda: Ezeket: Ne ölj; ne paráználkodjál; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy;

Máté 19:19 Tiszteld atyádat és anyádat; és: Szeresd felebarátodat, mint temagadat.



Akkor nyered el az örök élete ha betartod a parancsokat, tehát itt cselekedetekről van szó. Ezt mondja Jézus. Nem azt hogy fogad el a megváltást és nem kell mást tenned.



"Látom nem érted. Ha ÉN megváltom magam, mért kellene Istennek megbocsátani? Én eldöntöttem, hogy megváltott leszek, és az lettem csupán a saját erőmből. Miért van szükségem Isten mindenhatóságára, ha a MAGAM erejéből sokkal többet tehetek, mint Isten mindehatóságából. Mért lenne kegyelem, ha ÉN váltom meg saját magam? Kegyelem az, ha magam oldok meg valamit, vagy ön erő? :)"



Te nem érted :)Nem te döntöd el hogy megváltod magad és bekerülsz a mennybe. Isten dönti el. Te legfeljebb ezt kívánhatod, aztán a cselekedeteid alapján ha megérdemled megkapod de ehhez tenned kell. Egyetemen sem úgy megy hogy odamész és azt mondod diplomát szeretnél :) Ezért legfeljebb jól kinevetnek. Keményen meg kell dolgoznod érte. Összefoglalva az iszlám szerint az itteni életed alapján leszel megítélve. Persze számít a hit is Istenben de ugynaígy fontosak a tetteid is. Ha úgy élsz ahogy Isten parancsolja meg lesz a jutalma de ehhez tenni kell. A bűnöktől távol kell maradni és jót cselekedni. Ez a lényeg



"Ezt sem érted, ahogyan leírtam. Bár ez nem meglepő, és nem a szívedbe akarok ezzel taposni, de míg nincs benned a Szent Szellem nem is fogod tudni a kegyelmet megérteni. :)"


Gyönyörű mellébeszélés :) Általában ez szokott lenni. Tehát a kérdés mégegyszer: Minek ítél meg ha egyszer megváltja bűneidet? Nincs mit megítélni ha eltörli a bűneidet.



"Másik dolog: Ha nem akarod elfogadni a keresztényektől a választ, mint ahogyan most is teszed velem, mért kérdezel keresztényt? "


Még nem kaptam választ, és ahogy mondtam kíváncsiságból. Számomra totál ellentmondásos és logikátlan ez a keresztényi megváltás. Általában ilyen mellébeszélést kapok amiket te is írtál válaszok helyett. Amúgy a kérdezőnek tetem fel a kérdést mert ő hírdette.



"de míg nincs benned a Szent Szellem"


Szóval akkor benned van a szentszellem. Elárulod hogy milyen?


Ezek közül melyikre vagy képes:


Márk 16:17 Azokat pedig, akik hisznek, ezek a jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek ki, új nyelveken szólnak,

Márk 16:18 kígyókat vesznek kezükbe, és ha valami halálosat isznak, nem árt nekik, betegre teszik rá a kezüket, és azok meggyógyulnak."


Biztosan többre is hiszen benned van a szentlélek. Én sem akarok a szívedbe taposni ezzel, csak kíváncsi vagyok.

2017. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

"Mint írtam, Pál és Jakab is ír arról, hogy csak a Krisztusba való hit által juthatnak a mennybe és csak úgy üdvözűlhetünk, ha Krisztus áldozatát elfogadjuk."


Ez nem igaz. Bemásoltam a verseket de itt van újból:


Jakab 2:24 Látjátok tehát, hogy cselekedetekből igazul meg az ember, és nem csupán a hit által.

Jakab 2:26 Mert ahogyan a test halott a lélek nélkül, ugyanúgy a hit is halott cselekedetek nélkül.


"A hit szükséges de önmagában kevés.


Máté 19:16 Odament hozzá valaki, és ezt kérdezte: "Mester, mi jót tegyek, hogy elnyerjem az örök életet?"

Máté 19:17 Ő így válaszolt neki: "Miért kérdezel engem a jóról? Csak egy van, aki jó. Ha pedig be akarsz menni az életre, tartsd meg a parancsolatokat."

Máté 19:18 Monda néki: Melyeket? Jézus pedig monda: Ezeket: Ne ölj; ne paráználkodjál; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy;

Máté 19:19 Tiszteld atyádat és anyádat; és: Szeresd felebarátodat, mint temagadat.

Akkor nyered el az örök élete ha betartod a parancsokat, tehát itt cselekedetekről van szó. Ezt mondja Jézus. Nem azt hogy fogad el a megváltást és nem kell mást tenned."


Elég rövídeket írok, mert sietek és így ennyi tellik tőlem, majd vasárnap leírom mindezeket bővebben, versekkel alátámasztva és igehelyekkel is. :)

Ezt sehol nem mondta Krisztus, hogy attól üdvözűl valaki, ha megtartja a Parancsolatokat. Tartsd meg igen, ezt mondta, de nem amiatt üdvözűlsz. Krisztus azt mondta, hogy aki engem elfogad, az üdvözűl. az említett versekben már ezeket mind leírtam neked, ezért is mondtam, hogy kapsz választ, csak nem akarod elfogadni, és nem érted. :)


"Te nem érted :)Nem te döntöd el hogy megváltod magad és bekerülsz a mennybe. Isten dönti el. Te legfeljebb ezt kívánhatod, aztán a cselekedeteid alapján ha megérdemled megkapod de ehhez tenned kell. Egyetemen sem úgy megy hogy odamész és azt mondod diplomát szeretnél :) Ezért legfeljebb jól kinevetnek. Keményen meg kell dolgoznod érte. Összefoglalva az iszlám szerint az itteni életed alapján leszel megítélve. Persze számít a hit is Istenben de ugynaígy fontosak a tetteid is. Ha úgy élsz ahogy Isten parancsolja meg lesz a jutalma de ehhez tenni kell. A bűnöktől távol kell maradni és jót cselekedni. Ez a lényeg"


Rendben, akkor kérdezek tőled valamit, könnyű szerinted elfogadni Krisztus áldozatát szívből Őszintén? :) Mert már vitázunk 3-4 napja és még nem jött össze az, hogy elfogadd ezt. Tehát, akkor ez szerinted egyszerű? :)


"Gyönyörű mellébeszélés :) Általában ez szokott lenni. Tehát a kérdés mégegyszer: Minek ítél meg ha egyszer megváltja bűneidet? Nincs mit megítélni ha eltörli a bűneidet."


Semmiféle mellébeszélés nincs itt. :) Ezt írja az Írás, ha ezt nem fogadod el, az attól még úgy van, de ezeknek a verseknek a helyét leírtam és megemlítettem, szóval, erre is kaptál választ már. :)



"Még nem kaptam választ, és ahogy mondtam kíváncsiságból. Számomra totál ellentmondásos és logikátlan ez a keresztényi megváltás. Általában ilyen mellébeszélést kapok amiket te is írtál válaszok helyett. Amúgy a kérdezőnek tetem fel a kérdést mert ő hírdette."


Kaptál már választ, amit kérdeztél arra, de mondom ha te nem akarod látni azt és nem igazán vagy kíváncsi sem a dologra, mért kérdezed? :)


"Szóval akkor benned van a szentszellem. Elárulod hogy milyen?"


Helyesen értem az írást, mert Isten elmagyarázza, a Szent Szellem által. :)


"Ezek közül melyikre vagy képes:

Márk 16:17 Azokat pedig, akik hisznek, ezek a jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek ki, új nyelveken szólnak,

Márk 16:18 kígyókat vesznek kezükbe, és ha valami halálosat isznak, nem árt nekik, betegre teszik rá a kezüket, és azok meggyógyulnak."

Biztosan többre is hiszen benned van a szentlélek. Én sem akarok a szívedbe taposni ezzel, csak kíváncsi vagyok."



Amit nekem Isten megadott. Mindekinek van valamilyen ajándéka, egyenlőre ÉN úgy érzem, hogy az evangélizálás az, mivel ebben látom örömömet és ez fáraszt le a legkevésbé. :)

2017. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy sok mindenki tanulhatna Balinhuntól alázatot és szelídséget.
2017. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Kedves Muszlim hozzászoló, ajánlom figyelmedbe a Márk evangéliuma 16:16 versét, Jézus maga mondja: "aki hisz és megkeresztelkedik az üdvözűl, aki pedig nem hisz az elkárhozik." Békesség neked, és vasárnap jövök az igehelyekkel és további vers bizonyítással. :)
2017. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

"Ezt sehol nem mondta Krisztus, hogy attól üdvözűl valaki, ha megtartja a Parancsolatokat. Tartsd meg igen, ezt mondta, de nem amiatt üdvözűlsz. Krisztus azt mondta, hogy aki engem elfogad, az üdvözűl. az említett versekben már ezeket mind leírtam neked, ezért is mondtam, hogy kapsz választ, csak nem akarod elfogadni, és nem érted. :)"


Te nem érted :) Olvasd el figyelmesen a verset:


Máté 19:16 Odament hozzá valaki, és ezt kérdezte: "Mester, mi jót tegyek, hogy elnyerjem az örök életet?"

Máté 19:17 Ő így válaszolt neki: "Miért kérdezel engem a jóról? Csak egy van, aki jó. Ha pedig be akarsz menni az életre, tartsd meg a parancsolatokat."

Máté 19:18 Monda néki: Melyeket? Jézus pedig monda: Ezeket: Ne ölj; ne paráználkodjál; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy;

Máté 19:19 Tiszteld atyádat és anyádat; és: Szeresd felebarátodat, mint temagadat.


Az illető megkérdezi hogyan üdvözülhet. Jézus erre azt feleli hogy be kell tartani ehhez a parancsokat és felsorol néhányat. Teljesen egyértelmű. Nem azt mondja hogy "bármit elkövethetsz, én majd megváltom" Nem is értem hogy gondolhatsz ilyesmit.



"Rendben, akkor kérdezek tőled valamit, könnyű szerinted elfogadni Krisztus áldozatát szívből Őszintén? :) Mert már vitázunk 3-4 napja és még nem jött össze az, hogy elfogadd ezt."


Azért nem fogadom el mert:


1, Jézus nem mond ilyet sem a Koránban sem pedig a Bibliában

2, Ez a Krisztus áldozata tévhit ellent mond a józan észnek és ellentmondásos

3, Az iszlám szerint pedig mindenki a saját tettei alapján kerül megítélésre ami teljesen logikus, és amúgy Biblia is ez mondja.



"Semmiféle mellébeszélés nincs itt. :) Ezt írja az Írás, ha ezt nem fogadod el, az attól még úgy van, de ezeknek a verseknek a helyét leírtam és megemlítettem, szóval, erre is kaptál választ már."


Nem ezt írja. Amit állítasz totális ellentmondás. Ha Jézus megváltja a bűneidet mit ítél meg? Ha pedig megítél és a tetteid számítanak minek a megváltás? :)



"Kaptál már választ, amit kérdeztél arra, de mondom ha te nem akarod látni azt és nem igazán vagy kíváncsi sem a dologra, mért kérdezed? :)"


Látom, ha adsz értelmes választ. Ez még nem történt meg. Egyelőre amit írtál ezer sebből vérzik. Már elmondtam miért tettem fel a kérdést.



"Amit nekem Isten megadott. Mindenkinek van valamilyen ajándéka, egyenlőre ÉN úgy érzem, hogy az evangélizálás az, mivel ebben látom örömömet és ez fáraszt le a legkevésbé"


Nem. Ha benned van a szent szellem akkor képesnek kellene lenned mindezekre. Tehát benned van a szent szellem vagy nincs?

2017. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!