Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Aki metált...

Keresztények! Aki metált hallgat, szerintetek pokolra jut?

Figyelt kérdés

És mitől olyan gonosz a metál? Ha valaki hallgatja, az kevésbé számít kereszténynek, mint akik nem?

(Nem magamról beszélek, én nem vagyok vallásos, de ez érdekelt)



2017. jún. 4. 18:37
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
Ez főleg a műsátánista együttesek miatt terjedt el, ugyebár a fordított kereszt, a halálról és a sátánról szóló szövegek miatt a mai "okosok" eldöntötték, hogy a metál rossz, bár ilyen lehet, hogy csak 100-ból 1, de ez mindegy nekik. Én sem vagyok vallásos, de a vallásosabb ismerőseim beszédeiből ezt szűrtem le
2017. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Van keresztény metál is...
2017. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ezt akartam írni, hogy a nem keresztény metálról beszélek
2017. jún. 4. 18:52
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább a Justin Bieber hallgatók kerülnek pokolra...

De most komolyan, ez milyen hülyeség már, én ismerek metalt hallgató papot.

Amúgy meg ( ez csak a személyes véleményem) a mai popdalok inkább gonoszak, sátániak, ha szabad így mondanom.


18/L

Róm. kat

2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Igen pokolra jutnak és a végtelenségig buliznak majd a sátánnal amíg a bigottok tűzben égnek! Vagy nem, hiszen általában nem is rossz emberek.
2017. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
15%

Már az alapoknál baj van. Nem a metál zene miatt jut valaki pokolra vagy kárhozatra.


Aki megismerte az élő Jézus Krisztust annak már nincs kedve hitetlen Metál zenét hallgatni!


Aki azt állítja, hogy van keresztény metál meg van keresztény rap stb. azok nem ismerték meg az élő Jézus Krisztus valóságos kegyelmét és bűnbocsánatát.

2017. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
#6, ne csináld már!! Miért bűn egy zenei stílust hallgatni, pláne, ha az adott dal Isten dicsőségéről szól. Na pont az ilyen bigottak (mint te), gondolnak idiótának bennünket az ateisták. Mondd, a gregoriánt nem emberek találták ki? Vagy a gospelt? Ezzel az erővel azok is sátániak????
2017. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Vannak sátánista metál zenék is amit nem tartunk jónak, de amúgy nyilván nem ezen múlik az üdvösséged...
2017. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Tom Benko ***** válasza:
100%
2017. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
9%

Szia #7-es.


Én sehol nem beszéltem és nem állítottam, hogy bűn zenét hallgatni. Én nem vagyok bigott, szeretem a zenét.


Isten országában is van zene.


Kérdés: mi a dal szöveg, miről szól, kihez szól és milyen a ritmika, a zenei hangzás. Testhez vagy a lélekhez szól? stb. Honnan ered és mi célt szolgál? Ez a legfontosabb.


Kérdésed nagyon jó!: "gregorián-gospel".

Divat irányzat! Csak úgy mint a Mormon irányzat is.


Nem a zenére kell fektetni a hangsúlyt, hanem a bűneinkre és a megbocsátásra, Jézus Krisztusra!


Aki megismerte Isten kegyelmét, önzetlen szeretetét, megbocsátását, az örökkévalóságot, az nem fog zenéhez és zenei stílushoz ragaszkodni és azzal felspannolni magát.!

2017. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!