Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Aki metált...

Keresztények! Aki metált hallgat, szerintetek pokolra jut?

Figyelt kérdés

És mitől olyan gonosz a metál? Ha valaki hallgatja, az kevésbé számít kereszténynek, mint akik nem?

(Nem magamról beszélek, én nem vagyok vallásos, de ez érdekelt)



2017. jún. 4. 18:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szent Szellemet mondtál? Hitgyüli?? Már mindent értek...
2017. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Hívő vagyok. Szerintem a metál sátáni eredetű. Istennel élő kapcsolatban vagyok. Ha hallok ilyesmi zenét, érzem, hogy árad belőle a gonosz. Pl a klasszikus zenével általában nincs bajom, de amikor láttam Mozart Varázsfuvoláját, ott is érzékeltem a darab gonosz eredetét. Nagyon kemény volt.
2017. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly, vagy csak erős szarkazmus? Nehéz kitalálni, de gondolom az utóbbi.
2017. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy keresztény ember csakis az angyalok lágy trillázását hallgathatja, minden más bűn. 😐😑


Én sem vagyok nagy metálos, de pont nem érdekel, hogy más mit hallgat, nem ezen múlik az, hogy milyen ember és mennyire követi Jézust.

2017. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Tom Benko ***** válasza:
És a maegtért maorik?
2017. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

kedves #20#-as.


Nem vagyok konzervatív vagy radikális. Én nem élezném és sarkítanám ennyire és nem kötném a keresztény zenét orgonához vagy gregoriánhoz vagy gospel-hez.


Én az összeegyezésről ill. az összeférhetetlenségről beszélek. Példának azt is mondhatnám, hogy aki Krisztusban van és Jézus a szívében él, az nem fog küzdő sportot művelni, nem fog adócsalást csinálni, stb. tehát nem fog olyan dolgokat művelni, melyeknek gyökerei a bűnből erednek.

2017. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #21#-es.


Úgy látom nem érted. A Metál zenét "érted", de az Isten dolgait és mélységeit és értelmét és igazságát nem érted.

Erről beszéltem idáig. (aki Krisztusban van és akiben Jézus lakik).


Isten Szent Szelleme valóságos dolog, amit nem a Hit-gyüli talált ki. Az megint más, hogy ők, hogy értelmezik és magyarázzák, de Isten szent szelleme Jézus óta, Pünkösd óta itt van és mindazokban lakozást vesz, akik hittel megvallják bűneiket Jézusnak és behívják Őt a szívükbe és elfogadják Őt Uruknak, Istenüknek és személyes Megváltójuknak.


De ezt egyenlőre még ebben az állapotban nem értheted, hiszen azt sem tudod mi különbség van a vallás (vallásosság) és az igaz hit között.

2017. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszul értelmezi a kereszténységet, aki ilyeneken problémázik.


Egy keresztény ne hallgasson metalt, ne olvasson Harry Pottert, ne tetováltasson, legyen csak szent, növesszen glóriát a feje fölé... nem. A kereszténység nem arról szól, hogy ilyen pitiáner dolgokat ne tegyél meg. A kereszténység arról szól, hogy Jézus Krisztus mit tett érted.

2017. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
aki metált hallgat pokolra lyut!!! https://www.youtube.com/watch?v=Kppx4bzfAaE
2017. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
#22 (ha ezt nem viccnek szántad) Mi a probléma a Varázsfuvolával?
2017. jún. 10. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!