Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem, mert magam is vallásos ember vagyok, és tudom, hogy az Egyház alapvetően a házasság előtti tisztaság mellett áll. Én magam már nem vagyok szűz, de úgy érzem, ebben a bűnös állapotomban csak megerősítene az, ha egy hasonlóan vagy talán jobban magát bemocskolt megtört személyiségű nővel állnék össze.
2017. júl. 3. 14:19
 2/130 anonim ***** válasza:
64%
Muszaj idejonnod es provokalnod? Anyad szuzen ment ferjhez, vagy o is mocskos volt? Esetleg mar nem is volt alkalmas, hogy az anyad legyen?
2017. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
15%
Rabiznad a gyereked szuleteset es neveleset egy bemocskolt nore?? Te kis bunoske, a pokolra fogsz jutni. :)
2017. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
90%

Te most ezeket tök komolyan irod..?

Ha igen magyarázzad mármeg hogy miért nem alkalmas anyai hivatásra aki nem szüzen ment férjhez??

2017. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 Dongaben ***** válasza:
26%
Hogy megnyugtasd az érzékeny lelked: Vedd párodul a nő szüzességét elvevő férfit! :XD
2017. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Anyám szűzen ment férjhez, ezt biztosan tudom, mert ő soha nem hazudott, és Tőle tudom. Tehát Ő nem mocskolta be magát.

Harmadiknak: Igen, komolyan írom, mert ezt tanultam otthon. És van is benne logika, mert ha valaki már volt más partnerrel, akkor annak a személyisége is átivódott belé valamennyire (a szexnek pont ez a lényege, nem maga a dugás), akkor viszont már én is egy kevert személyiségű nővel fogok egyesülni, és a gyerekeinkbe is ezt fogom örökíteni. Másrészt az olyan nő, aki már volt más partnerrel, könnyebben is lép félre, mert már nem én vagyok neki az első, és a tudatában is az van, hogy hiszen lehet több férfival is tulajdonképpen, miért ne lehetne egy újabbal. Míg ha valaki szűzen jön hozzám, akkor én voltam eddig az egyetlen férfi az életében, és a biológiai reflexei révén is a szexet kizárólag az én személyemhez fogja kötni. Persze akkor is félreléphet utána, de akkor az első számú férfi mégis én vagyok az életében.

2017. júl. 3. 14:45
 7/130 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt biztos te is érzed, hogy ez így ahogy leírtad biztosan nem igaz. Tudom remek viccek szólnak arról, hogy miért más ez egy férfi és egy nő esetében, de nem kell magas értelmi szint belátni, hogy ez mennyire nem így működik. Ha csak biológiai oldalról közelítjük meg, akkor is testnedvek cserélődnek, a vallási oldal meg nem tesz különbséget a bűn mértékét illetően. Ha te elítéled a házasság előtti nemi életet, akkor ne tegyél kivételt magaddal se. Azt még megértem, hogy ha valaki autót vásárol megnézi, hogy hány tulaj volt előtte, meg mennyire kopott az üléshuzat, de aki emberekről így gondolkozik, az elég messze állhat Istentől. Igaziból kicsit sajnállak is érte.
2017. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo, teged becsaptak. Egy nonek teljesen mindegy, hogy az elso farok vagy az eleteben, vagy a harmadik esetleg az otodik. Egy no ahhoz lesz huseges, akivel kolcsonesen szeretik, becsulik es tisztelik egymast, a szuzesseg elvesztesenek ehhez semmi koze nincs. Futobolond ferfiak terjesztik ezt a szuz lanyokrol, de semmi alapja nincs. Te tobbet kepzelsz a ferfiui minosegedrol, mint amennyit az valojaban er a noknek.


Te mar "mocskos" vagy a hited szerint, nincs jogod bemocskolni egy szuz lanyt a ferfiui onzesed miatt.

2017. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 anonim ***** válasza:
87%
Ha keresztény vagy akkor tudnod kell, hogy Jézus szerint a bűn az, hogy nem hisznek Őbenne. Ha komolyan gondoljátok, egy életre, és Jézust követve, akkor Isten is áldását adja rátok.
2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező egy kretén, fogyatékos, elmebeteg.. normális ember így nem gondolkodhat. Ha igen, hát tényleg megérett a világ a pusztulásra.


Ha meg csak trollkodsz, akkor ku&va jól csinálod, de akkor húzz a fa@ba baz@+ :D

2017. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!