Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudhatod, hogy megkérdezed. Ezzel rosszat teszek-e?

Szeretsz valakit, segítitek egymást. Mit számít, szexelt-e már. Az csak testiség amúgy is.

2017. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 A kérdező kommentje:
Válaszolok. Természetesen nem várhatom el, hogy a nő, akit feleségül veszek, szűz legyen, ha én sem vagyok az. Viszont úgy érzem, még mindig kevesebb mocskot vinnék tovább az utódaimba, ha a lány legalább tisztességes lenne, mint ha összeállnék egy kvával, és akkor ő is csak a rossz géneket és a rossz szellemiséget örökítené. Egyébként pedig egy szűz lány mellett meg tudnék komolyodni, akkor már neki is jobb lenne, míg egy bukott nő mellett soha, és a vége válás lenne. Ezért lenne jó egy szűz lány feleségül, egy bukott nőre pedig gondolni sem akarok.
2017. júl. 3. 20:09
 53/130 A kérdező kommentje:
changenamenek: úgy őszintén: hogy a túróba mocskolhattam én be egy olyan nőt, akinek előttem már több partnere is volt, úgy, hogy én meg még szűz voltam? Nem fura ez?
2017. júl. 3. 20:34
 54/130 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne tapasztalatod a nőkkel, akkor nem gondolkodnál úgy hogy

Szexelt = k@va

Nem szexelt = glória van a fejèn


Ha minden nőt lek@vázol, ne csodálkozz, ha soha nem lesz senkid.

Az a baj, hogy úgy gondolsz azokra a nőkre, akik már szexeltek, mint könnyűvèrű ledèr nőszemèlyek, egytől egyig. De:

1. Tudtommal a vallásod szerint nem ítèlkezhetsz fölöttük.

2. Nem tudhatod, mi áll a mögött, hogy már nem szűz, lehet őt is "behálózták" mint tèged, de attól mèg nagyszerű anya lehet belőle.


Másrèszt honnan tudod, hogy majd akit szüzen veszel felesègül, x èv múlva ugyanilyen "erkölcsöt" fog továbbadni a gyerekeiteknek? Mi lesz, ha megbánja, hogy szűzen házasodott, ès a gyerekeket meg óvva fogja inteni ettől?

Szóval ne lásd ennyire feketèn-fehèren a nőket, az ezós "átáramlik szex közben a mocsok az egyik emberből a másikba" hülyesèget meg felejtsd el.

2017. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!


Te SOHA nem hozod helyre bűneidet,amit elkövettél!Csak Krisztus képes arra!

2017. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hahó, te nem látod magad?! Te magad bukott vagy a saját szemléleted szerint is. Te egy bukott, és szennyezett ember vagy már sexuálisan. Semmi, de semmi jogod sincs, azt akarni, hogy egy tiszta, még szűz lány veled akarjon házasságot kötni, de még kapcsolatot sem. Érted? Szennyezett, és a te szavaiddal élve bukott vagy, őrülj, és tedd össze a két kezed, ha egy általad bukottnak nevezett nő, még lehúzza a bugyiját előtted. A szavaidat olvasva, alapból nem értem, hogy egy nő, hogyan képes, egy ilyen hurkával, mint veled, akár csak a pettingig eljutni. Felénk a lányok, az ilyen tejfölös szájú srácokat, szüzességtől függetlenül úgy lekoppintják, mint annak a rendje. Ne legyen elvárásaid, hidd el, teljesen felesleges, hiszen te magad sem vagy olyan személy, ami egy értelmes nőnek megérné veled lenni.
2017. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
88%

"Viszont úgy érzem, még mindig kevesebb mocskot vinnék tovább az utódaimba, ha a lány legalább tisztességes lenne, mint ha összeállnék egy kvával, és akkor ő is csak a rossz géneket és a rossz szellemiséget örökítené. Egyébként pedig egy szűz lány mellett meg tudnék komolyodni, akkor már neki is jobb lenne,"


A lany tisztaaga mossa le a te mocskodat az utodaidban? Vagy mi van??? Atpasszolnad ra a sajat carodat, hogy o mossa tisztara??? Volna pofad beletolni a mocskos farkadat egy szuz lanyba es gyereket nemzeni vele, hogy a TE BUNOD ne szarmazzon tovabb? Neked csak az a fontos, hogy a TE, a TE, a TE bunod ne szarmazzon tovabb? Ezert kepes lennel egy buntelen not bealdozni? Hogy TE megjavulj? Hogy TE megtisztulj? Hol van a te vilagkepedben a no, mint erzo lelek? Ho van a te vilagkepedben a no, mint erzo ember? Autista, aspergeres idiota vagy, vagy mi? Narcisztikus pszichoptanak tunsz, szerintem surgosen keress fel egy szakembert!

2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
88%

Egy kis matek Kérdező! Ha mondjuk akivel Te lefeküdtél, annak a mocskossága 100-as, a Te mocskosságod mondjuk 8-as lett azáltal, hogy lefeküdtél vele, akkor miért akarod a Te 8-as mocskoddal bemocskolni egy olyan nő mocsoktalanságát, kinek a mocskossága 0? Akkor mennyi lesz mindkettőtök mocskossága?


Amúgy a Te gondolkodásod és az emberekhez való hozzáállásod olyan messze van Jézustól, mint Makó Jeruzsálemtől. Annyira vagy keresztény, mint a sátán zsidó. Tudod, egy valamit nem értesz a kereszténységből, és Isten üzenetéből. SEMMILYEN BŰNÖDET SEM TUDOD JÓVÁ TENNI SEMMILYEN TETTEDDEL SEM. Tudod mit olvasok én itt tőled? Az üres, ostoba mentegetőzésedet. Felfuvalkodott, képmutató, ördögi írásodat, melyet áthat az ezotéria, semmi egyebet. Ha érdekel, és lesz időm, kifejthetem neked, bár szerintem tök felesleges.

2017. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
73%

"Viszont úgy érzem, még mindig kevesebb mocskot vinnék tovább az utódaimba, ha a lány legalább tisztességes lenne,"


ja, kedves, bealdoznal egy szuz lanyt, hogy mentsd az irhadat, meg remenykednel, hogy o megmentene a te irhadat, ugye.


Erre a szemetsegre meg Jezus is azt mondana, hogy szakadj meg, oreg. A himbilimbid nem jogosit sem a foldon, sem a mennyben elokelo helyre, foleg ugy, hogy mas hatan akarsz oda felkapaszkodni, te kiskatolikus szArcsimbok. :) Ulj le a fenekedre es gondolkodj el a himbilimbis leteden, de foleg az emberi mivoltodon! :)

2017. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 A kérdező kommentje:
Én nem akarom a saját bűnömet kisebbíteni. De ha összeállnék egy bukott nővel, talán kisebb lenne a bűnöm? Ezen kívül Anyám megmondta, hogy ha olyan nőt veszek feleségül, aki előtte akár csak egy férfival is volt, kitagad, a nőnek pedig megmondja, hogy hol a helye. De szerintem igaza is van, mert az ilyen nő valóban kva, és tisztességes családból származó férfinak semmi dolga vele.
2017. júl. 3. 22:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!