Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 A kérdező kommentje:
Azt remélem azért ti is elismeritek, hogy a szexuális kapcsolatok hatnak az ember személyiségére, és egy szexuális együttlét egy új emberrel bizonyos mértékben megváltoztatja az ember személyiségét. Ezt a szexuálpszichológusok sem tagadják. Különben mi lenne pl. a probléma azzal, ha egy nőt megerőszakolnak? Mondjuk nem úgy, hogy megsérüljön nagyon, csak egyszerűen kényszerítik egy együttlétre, és inkább belemegy, hogy ne üssék le. AZ ember a személyiségét pedig továbbörökíti valamilyen szinten az utódaiba ez is tény. Másrészt: nem értem azt a csöndet, ami azzal az állításommal kapcsolatban áll fenn, hogy a muszlim országokban van népszaporulat, míg a rendkívül szabad és szexuálisan felvilágosult európa, amelyik a bukott nőket sem ítéli el természetesen, mert hát az csúnya dolog: szóval ez az európa lassan kihal. Gondolom ezt se tagadjátok le. És a helyére a muszlimok jönnek, és azért, mert ott komolyan veszik a szexuális erkölcsöket, és ezért van is szaporulat.
2017. júl. 4. 19:02
 92/130 anonim ***** válasza:
100%
Nah,lődd már le a poént,nem akarom elhinni,hogy ezeket te komolyan gondolod.
2017. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 anonim ***** válasza:

NE.VÀLLALJ.GYEREKET!

Fogalmad nincs semmiről. Nem így működik a szülői termèszet átöröklődèse.

A csend pedig a döbbenet. Hogy lehet valaki ilyen? Húzzál a muszlimokhoz! Ès ne valld magad keresztènynek.

2017. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:

"Különben mi lenne pl. a probléma azzal, ha egy nőt megerőszakolnak? "


Szóval csak azèrt problèma, mert megváltozik a nő szemèlyisège?


Vèlemènyem a gondolkodásmódodról:


[link]

2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, azt tudod, hogy bigott muszlim orszagban mar regen kihereltek volna a ferfitarsaid? A kereszteny nepszaporulatot meg kerd szamon a nyavalyas papadtol meg a papjaidtol is. Ertem en a muszlim nosztalgiadat, szeretned te is, ha a fiatal, ropogos szuzeket kenyszeritenenek az olyan goreny ferfiakhoz orokre, mint a te fajtad. Meg is lenne neked oldva eleted vegeig a meleg kaja es a meleg pnci. Szulne neked a sok pulyat, te meg poffeszkedhetnel a csaladodban, mint egy rossz despota. Ez a te vagyad, nem Europa kihalasa miatt aggodsz.
2017. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/130 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló legalább valamennyire értelmes választ adott. De az előtte levők megpróbálják érzelmi dolgokkal elkendőzni az igazságot. Most felteszem nekik nyíltan a kérdést: IGAZ, HOGY A MUSZLIM ORSZÁGOKBAN VAN NÉPSZAPORULAT, EURÓPA PEDIG A KIHALÁS SZÉLÉN ÁLL? IGAZ, VAGY NEM? A másik, amiben viszont az utolsó is teljesen rosszul látja, amit mondani akarok: a muszlimok nem azért szaporodnak mert muszlimok, hanem azért, mert tartják magukat a hagyományaikhoz. Ezért nem kellene nekünk áttérni muszlimmá: helyette inkább vissza kellene térnünk a saját keresztény hagyományainkhoz, és nem csak hangoztatni a "keresztény európát". Amíg tartottuk magunkat a saját hagyományainkhoz, itt is volt népszaporulat. De az is igaz, hogy addig a kv-ra ki kellene mondani, hogy kva, a tisztességes lányokat pedig meg kellene becsülni. Én nem elnyomni akarnám a nőt, hanem szellemi társamnak is, úgy ahogy megérdemli. De egy bukott kva nem érdemli meg, hogy a szellemi társam legyen, és azt sem, hogy szaporodjon. Ha pedig elvennék egy bukott kvát, azzal azt a szűz lányt is büntetném, aki esetleg méltó lenne ahhoz, hogy a szellemi társam legyen, és aki így esetleg egész életére egyedül marad, mert én egy bukott angyalkával helyettesítettem.
2017. júl. 4. 19:43
 97/130 A kérdező kommentje:
Úgy látom, valóban tabutémát feszegetek, és a felelősen gondolkodó, bukott nőket támogató férfiak és a bukott nőcik most kicsit elgondolkodnak a helyzetükön, ezért nem válaszolnak.
2017. júl. 4. 20:05
 98/130 anonim ***** válasza:
Te nem a Kevin Spacey vagy a Hetedikből?
2017. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,neked akkora pofád van,hogy 6-an viszik utánad. Nem szakad le tőle a nyakad?
2017. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
100%

" azzal azt a szűz lányt is büntetném, aki esetleg méltó lenne ahhoz, hogy a szellemi társam legyen, és aki így esetleg egész életére egyedül marad, mert én egy bukott angyalkával helyettesítettem."


Ha te vagy a választék,jobb is szegénynek,ha egyedül marad,nem lenne olyan nagy csapás neki,nehogy azt hidd. Méltó ahhoz,hogy a társad legyen? Ember,te összeteheted a 2 kezed,ha egyáltalán egy rongybatekert prosti szóbaáll veled az út szélén,de még neki is jobb sorsot kívánok,mint,hogy veled kelljen hálnia.

2017. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!