Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
63%

Mivel csak hallomásból ismered Isten szavát, ezért a Biblia szerint "tudatlan"vagy ebben az ügyben.


A keresztény életet élők igyekszenek szűzen férjhez menni, illetve házasodni.

Sajnos sokan ezt nem tudják, mert nem tanították meg nekik, nem ebben nevelték az embereket.


ennek e lényege az Ön esetében, ha valóban szeretné Isten elveit ezen a téren is betartani, akkor itt nem a szüzesség fogalma a lényeg, hanem hogy a házasság kötésig nem élhet vele szexuális életet.


Hogy már egyikőjük sem érintetlen, az jelen esetben nem az ön hibájuk.

De mostantól minekutána megtudták, már felelősséggel tartoznak, hogy házasságkötésig várniuk kell.


Amit a kérdésében felvázolt, az nem fedi a valóságot, az Ön esetében.

2017. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 anonim ***** válasza:
51%
Igen, bűnt követsz el, és a pokolban fogsz égni az idők végezetéig.
2017. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés és a kérdező kommentjei a példák rá, hogy IQ negatív emberek is vállalhatnak gyereket.


Kérdező, a szüleid oltári nagy hülyeségeket mondtak neked. Semmi tudományos, de még vallási alapja sincs sok sületlenségnek, amit leírtál... biztos szörnyű szembenézni vele, hogy a szüleid buták, de ez van.

2017. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
62%
Nem a szuleitol hallotta, hanem a redpilles bunkokepzoben tanitjak ezt a nezetet.
2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 A kérdező kommentje:
13-asnak: nem tűrhetem, hogy ilyen minősíthetetlen stílusban beszélj a szüleimről. A te szüleid micsodák? Talán maga Albert Einstein az apád? Vedd már észre magad! Azért mert a te szüleid bunkók és még ráadásul mocskosok is, és ezt természetesnek tartják, és téged sem büntetnek érte, még ne gondold, hogy más fajta szülő nem is létezik!
2017. júl. 3. 16:21
 16/130 anonim ***** válasza:
36%
Már bocs, de nem mondhatom senkire sem, hogy hülye, mert lehet, hogy szült valaha egy gyereket? Te mit mondanál vkire, aki nyilvánvaló butaságot beszél? És akkor ezek szerint te is bort iszol, vizet prédikálsz, mert te még csak nem is hallottál semmit a szüleimről, mégis mocskozod őket, én meg legalább láttam, miket "tanítottak" neked. Pedig nem is csúnya nyelven, káromkodva írtam, hogy mocskozz. És mindkét szülőm egyetemet végzett, anyukám tudományos munkakörben dolgozik, és én sem egy tanulatlan tuskó vagyok, valószínű, hogy okosabbak, mint a tieid, akik azt írják, hogy a lelked egy része szeretkezés közben a másik emberbe. Mert ő biztos látta a kiszálló lelkét...
2017. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
75%
#15 Kérdező. Számon kéred a válaszolót, hogy butának írták a szüleid, ami még igazából sértésnek sem igazán mondható, te meg bűnös, és mocskosnak hívtad a válaszolóét. Ugye érzed, hogy mennyire távol vagy bármiféle isteni szeretettől? Mármint remélem tisztában vagy vele, hogy a házasság kérdése a te esetedben teljesen lényegtelen, megvitatandó kérdés, hiszen az írásod alapján, te egyértelműen a Sátánt szolgálod. És mielőtt vagdalózni, és magyarázkodni kezdenél, felhívom a figyelmed, hogy a bíróságon is a bizonyítékok számítanak, és nem az, hogy a vádlott mennyire próbál magyarázkodni, és bizony itt ellened, és a lelkületed ellen elég bizonyíték gyűlt össze, hogy látható legyen, semmi közöd sincs, Jézushoz, és ha a szüleid hasonlóan gondolkodnak, nekik sem. Óriási tisztulási folyamatra van szükséged, hogy egyáltalán az Istenben való házasság kérdésének lehetősége felmerüljön.
2017. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne vegyen el senkit felesègül! Aki ilyen lesújtó vèlemènnyel van a hölgyekről, annak nem lesz egèszsèges kapcsolata.

Mi lesz a következő kèrdès? Visszabeszèlt az asszony, pedig a szent könyvünkben benne van, hogy az asszonynak a fèrje az ura, parancsolója, hányszor illik ilyenkor szájba b@sni?

2017. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
#15 Ja igen, én mint volt keresztény mondom neked kérdező, ha az én szüleimet butának hívja valaki azt még elnézem, de ha te személyesen bunkónak, és mocskosnak hívnád őket, abban biztos lehetsz, hogy darabokra szednélek =)
2017. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
100%
Te azzal követsz el bünt ha szaporodsz..
2017. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!