Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyesek miért gondolják azt...

Egyesek miért gondolják azt hogy Isten tiltja vagy rossz szemmel nézi azt hogy ha szórakozásképpen kikapcsolódásként elmennek az emberek a discoba?

Figyelt kérdés

Szerény véleményem szerint nincs kivetnivalója ezzel kapcsolatban mert Ő a teremtője minden jónak amivel meg ajándékoz bennünket ingyen kegyelemből és szeretetből.

És Ő is örömmel nézi ha jól érezzük magunkat e földi életben e téren mindent meg engedd nyugodtan lehet menni bulizni csak mértékkel kell inni és kellő önfegyelemmel kell rendelkezni.


2017. júl. 13. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok. Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem is szabad bulizni , táncolni ez mindd jó. Csak le részegedni nem szabad. Nem helyes.
2017. júl. 14. 09:03
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még épül az antikrisztus-i társadalom.


2 Tesszalonika, 2:3 - Ne csaljon meg titeket senki semmiképen. Mert nem [jön az el addig,] mígnem bekövetkezik elébb a szakadás, és megjelenik a bűn embere, a veszedelemnek fia,

2017. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a Disco ellen,ha normális keretek közt zajlik és nem arról szól,hogy bedrogozzák egy 16 éves lány piáját,aztán egyesével felpróbálják. DE! Ha te oda akarsz járni,akkor menj,de ne keress igazolást magadnak és ne próbáld úgy beállítani,mintha Isten ettől örömében veled táncolna. Ha el akarsz menni,menj,ezzel a "kérdéssel" inkább magadat próbálod győzködni.
2017. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem akartam! Elnézést kérek hogy ha valakinek az jött le hogy én bármi helytelent szeretnék tenni. Semmit nem akarok. Discóba is ritkán megyek. Csupán csak fel tettem egy kérdést mert érdekelt mások véleménye is ezzel kapcsolatban. Ennyi!
2017. júl. 14. 13:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy helytelent akarsz csinálni,olvasd el újra,vagy próbáld meg nem átfogalmazni,amit írok. Azt mondtam,hogy ha tetszik,menj,de ne igazoltasd magad Istennel. Ez még nem helytelen,de egy ugródeszka,hogy legközelebb már egy hülyeséget is próbálsz azzal megmagyarázni,hogy "dehát Isten mindent megenged".
2017. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak arra próbáltam rávilágítani,hogy valamit azért helyesnek ítélni,sőt Istennek tetszőnek,mert jelenleg megengedi,akkor nagy gáz van,mert ezekszerint a hazudozás,lopás,gyilkosság is mind helyes,sőt még örül is neki,mert megengedi. Érted már,hogy mi a probléma? Nem a disco,hanem a logikád,amiből kiindultál.
2017. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!