Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan magyarázza az egyház a...

Hogyan magyarázza az egyház a dinoszauruszokat?

Figyelt kérdés
Bizonyított tény, hogy léteztek és sokkal korábban, mint az ember. A katolikus vallás szerint pedig Isten megteremtette a földet az állatokat stb... és utána az embert: Ádámot és Évát. Azonban, ha Isten a dinoszauruszokat is megteremtette akkor Ádám és Éva évmilliókig voltak az éden kertjében? Ezt valahogy mintha elfelejtette volna mondani akárki is, papoktól hittanítóktól apácáktól nem hallottam még ilyent. Talán van valami amivel ezt magyarázni tudja az egyház?

2017. júl. 15. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 changename ***** válasza:
6%

Az lessz majd izgalmas mikor Isten számonkér beneteket és a kőkemény tényeiteket a fejetekhez veri és elmagyarázza hogy ki hazudott Ő vagy ti.

Siri csendbe fogjátok zokova halgatni mikor bemutatja Isten az igazi saját tényeit és visszafogtok emlékezni a sok pökhendiségre, akkor majd leshetitek Darwin prófétátokat meg a mentorát semmit nem fog segiteni nektek.

Minden ember állni fog Isten elött kivétel nélkül még azok is akik röhögve szajkózzák hogy nincs Isten.


Azért most úgy kiváncsi lennék egy ilyen jelenetre a keresztény áll Isten elött és felteszi a kérdést Isten -nem olvastátok é? "Meg van írva" és azt az írást én ihlettem.


De olvastuk de nem szószerint vettük mert nem úgy kell érteni hanem úgy ahogy a hazug és gonosz tulajdonságu emberi és emberileg vélt tudományos magyarázattal egybevág.

Na itt bemutatja Isten az igazi tényeket, és hoppá egy hang se fog tudni se kérdezni se reagálni.


Na erröl a naprol beszél végig a Biblia.

Az ítélet napjárol akkor amikor Isten megtorolja a bűnt.


Aztán itt meg bárhol addig a napig lehet mondogatni a Bibliára minden félét, de az a nap fog számítani az egész viéágtörténelemben mikor Megjelenik Isten és kimondja azt a hátborzongató szót.

Se szekta se vallás(köztük az evolucionizmusal) se egyház se állam,nem fog ugatni azon a napon.

2017. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Most megijedtünk. :)

Tudod, hiába fenyegetsz, nem mi tehetünk róla, hogy lèteznek szupernovák. Azèrt nem akarsz hisztizni, mert kèk az èg?


Viszont a #28-ban leírt Orion "csodáról" nem találtam semmit. :S

Valami ezo magazinban olvastál róla?

2017. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

Elé vagy tévedve, a katolikus egyházban nem dogma a kreacionizmus, és az ellentéte sem.

Ádám és Éva az emberiséget jelképezik a teremtéstörténetben, az emberiség élhetett olyan sokáig; de az is lehet, hogy az első emberek néhány évvel a meglelkesítés után bűnbe estek. A skála nem egyenletes.

2017. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

Előző előtti: És ha Isten majd úgy fogja bemutatni, hogy azoknak van igaza, akik elhitték az evolúciót, és elmondja, hogy mire kapta az ember az eszét? Az emberiség művelte a tudományt, és alkalmazta is az evolúciót, de nem hittétek el.


De szerintem nem ezt fogja kérdezni, hanem azt, hogy hogy éltél, haragot tartottál-e, és egyebek. A teremtés módjáról pedig lesz valami, előadás vagy film, amit meg lehet nézni, és mindenki meg is fogja nézni.

2017. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

"Az ítélet napjárol akkor amikor Isten megtorolja a bűnt"

Hát egy olyan Istenben nem is akarnék hinni aki szerint bűn hogy az ember használja az eszét.

2017. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 Vortrekker ***** válasza:
Ma kaptam egy kerékbilincset és kikeszultem tole! Nem a penz miatt hanem hogy várnom kellett! 😠
2017. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 changename ***** válasza:
6%

"Hát egy olyan Istenben nem is akarnék hinni aki szerint bűn hogy az ember használja az eszét"


Amig nem létezett evolucioelmélet addig senki se használta az eszét nem de?

Aki nem fogadja el az evoluciot az esztelen ezt akarod mondani nem de?

Nem bűn az ha valaki használja az eszét ez szektás hazugság kivetitése. Pont a fordtotja az a bűn ha valaki nem használja.

2017. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 changename ***** válasza:
12%

"Viszont a #28-ban leírt Orion "csodáról" nem találtam semmit. :S

Valami ezo magazinban olvastál róla?"


Nem! Nem kenyerem.az ezotéria

2017. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
86%

"Amig nem létezett evolucioelmélet addig senki se használta az eszét nem de? "


Nem a nem ismerettel van a baj, hanem a már ismert tények tagadásával.

Hogy valaki még az ókorban nem tudta hogy nem a Nap kering a Föld körül, hanem fordítva, azt nyilván nem lehetett neki felróni mert egyszerűen nem volt olyan helyzetben hogy ezt tudja. De mivel ez ma már ismert tény, ha valaki ma hirdetné a geocentrikus világképet, joggal nézné bárki hülyének.

Na az evolúcióval is ugyanez a helyzet. Onnantól hogy leírtuk ezt a folyamatot, tudjuk hogy létezik, ezt tagadni pont ugyanilyen hülyeség.

2017. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 changename ***** válasza:
18%

"Na az evolúcióval is ugyanez a helyzet. Onnantól hogy leírtuk ezt a folyamatot, tudjuk hogy létezik, ezt tagadni pont ugyanilyen hülyeség"


Ez teccik el is mentettem.

2017. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!