Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a velemenyetek a zazenrol...

Mi a velemenyetek a zazenrol es a zenrol altalaban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, kinek valo , mire jo.

2017. júl. 19. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

elmész, megnézed, saját tapasztalatot nem helyettesít semmi

[link]


"Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság."

Marcus Aurelius

2017. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elsőnek igaza van, menj el, próbáld ki, élvezd.


Annyit tennék még hozzá, h a zen buddhista meditáció tudomásom szerint a második leggyakrabban kutatott meditációféle.

2017. júl. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi de nem erre voltam kivancsi. Engem a szemelyes tapasztalat velemeny erdekel. Nyilvan okkal tettem fel igy a kerdest.
2017. júl. 20. 06:35
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Engem a szemelyes tapasztalat velemeny erdekel."

Óriási kerekek a kocsi alatt!

Akkor menj, és szerezd meg a személyes tapasztalatod. Pont a zenesek nem fognak itt pletykálkodni, fecsegni a szellemi útjukról.

2017. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elmentem es nem tetszett, ezert kerdezem.. ne oktass ki mert nem is ismersz es foggalmad sem volt arrol hogy elmentem - e van sem! fekete pont, Itelkeztel, szia
2017. júl. 20. 11:11
 6/13 A kérdező kommentje:
vagy
2017. júl. 20. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

na akkor most már tudjuk, miért akarsz itt pletykálkodni erről. Te neked nem jött be, sok ezer embernek évszázadok óta bejön. Van még valami érdekes ezzel kapcsolatban?


Taníts minket, ó bölcs efendi!

2017. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Magamat hibaztattam azert mert nem tudtal azonlosulni ezzel az egesszel, es ezert kertem segitseget.. szo sem volt arrol hogy fecsegek, amugy meg mire valo ez az oldal ha hnem arra hogy az ember kerdest tegyen fel?Neked hatalmas lelki problemaid vannak..
2017. júl. 20. 11:41
 9/13 A kérdező kommentje:
tudtam
2017. júl. 20. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem bunkóztam - te bunkóztál, légyszíves ne keverj össze magaddal.

De akár befejezheted a személyem elemzését, vagy ha tovább akarod mélyíteni ezt magadban akkor küldök c.v.-t és portfóliót, hogy elmélyülj a személyemben.

Persze hogy nem volt gyerekszobám, vagyis volt, csak ló nézett ki az ablakán.:D További jó nyaralást, mennem kell.

2017. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!