Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a velemenyetek a zazenrol...

Mi a velemenyetek a zazenrol es a zenrol altalaban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, kinek valo , mire jo.

2017. júl. 19. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Te kezdted ezzel az uzenettel, ami szerintem nem volt tul kedves:


"Engem a szemelyes tapasztalat velemeny erdekel."

Óriási kerekek a kocsi alatt!

Akkor menj, és szerezd meg a személyes tapasztalatod. Pont a zenesek nem fognak itt pletykálkodni, fecsegni a szellemi útjukról.


En ahhoz kepest szerintem normalisan valaszoltam. AZelott pedig csak kedvesen feltetem a kerdest. Menj es meditalj, mert szukseged van ra. Eleg volt mara beloled :-)

2017. júl. 20. 11:52
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-ben leírtam, miért nem lehet. Nem reagáltál rá - nem vagyok biztos hogy megértetted, de ez a hely, a gyakori, nem alkalmas hosszú esszék, akadémiai értekezések írására, nekem meg dolgozni kell, határidőim vannak.

Azt, hogy teneked VAN személyes tapasztalatod (csak remélem jó helyen voltál), azt meg később pöntyögted el.


Ebből a kevésből, úgy gondolom, nem a Te utad -de ez is csak egy vélemény, nem az "igazság" - az igazságot egész életünkön át keressük. Az nem vélemények összessége, ontológiailag magasabb szinten van.


Kívánom, hogy rátalálj a sajátutadra (svadharma), és haladj azon az Igazság felé!

Béke!

2017. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na vegre egy normalis stilusban megirt valasz! Koszonom.

Akkor majd igyekszerm magam nem rosszul erezni emiatt.


Szep napot

2017. júl. 20. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!