Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az történne veletek, ami...

Ha az történne veletek, ami Furuta Junko-val történt, megrengetné a hiteteket, vagy tovább áldanátok az Urat?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó:

[link]



2017. aug. 19. 16:25
 1/3 imakommandós ***** válasza:
100%

Nem értem.

Nem derül ki ebből a szomorú esetből, hpgy valaki hitt volna Istenben. Mindenesetre nem biztos, hogy egy átlaghívőt ha a hite miatt kinoznák így meg akkor rendületlen maradna a hitben, de Jézus akkor is megbocsájtana mert nem szabad akaratából adta volna fel a hitét.

(amúgy ne olvass szerintem sokat ilyen történeteket mert semmi épitő vagy felemelő nincs benne)

2017. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, véletlenül akadtam rá, hidd el nem akartam.

Tényleg nincs szó benne Istenhitről, csak az eset miatt kérdeztem.

Szerintem nagyon megrázó. Hogy tehet ilyet valaki?

2017. aug. 19. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Huhh.. ez a történet elég megrázó, a felénél abbahagytam, nem bírom az ilyen történeteket.


Ha jól értem, arr a vagy kíváncsi, hogyha engem kínoznának így, akkor megrendülne-e a hitem Istenben. Őszintén szólva egy ilyen kérdésre nehéz választ adni. Nem tudom. Valószínűleg imádkoznék hozzá, hogy szabadítson meg, vagy adjon erőt, hogy el tudjam viselni a szenvedést. Nem tudom, hogy meginogna-e a hitem. Az viszont egyértelmű, hogy az emberek ilyen kegyetlen viselkedése nem Isten akarata. Mint minden bűn, ez is a sátántól származik. Az ember dönt, hogy melyik oldalt hagyja felülkerekedni.

2017. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!