Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én úgy tartom, hogy Kodak...

Ha én úgy tartom, hogy Kodak Black az isten, alapíthatok saját egyházat, hogy híveket toborozhassak és együtt imádhatjuk?

Figyelt kérdés
Nem lennék meglepődve ha Magyarországon akadályt gördítenének tervem elé, na de mi a helyzet Amerikában? Hallottam, hogy ott egy úr megalapította a marihuána egyházat. A lehetőségek földjén valóra válthatom az álmom? Sikerülhet?

2017. aug. 23. 23:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Miért 75%-os ki vagy te? Tiéd a gyakori?
2017. aug. 24. 18:26
 12/19 anonim ***** válasza:

Amerika különböző államaiban különböző számú követő igazolt összegyűjtésével alapíthatsz felekezetet.(Kaliforniában úgy tudom 50 21 év feletti fő a minimum.).

Természetesen,meg kell határozni dogmáidat is,melyet a bíró összevet a törvénnyel.Ha nem ütközik semmiben,bejegyez,mint felekezetet.

2017. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező


Most nem mondod komolyan, hogy egy tucat (minden sarkon) szines srácot imádsz istenként?


Tedd ha akarod.


De feltétlenül mentsd le az oldalt, hogy tizen,de inkább huszon akárhány év múlva mwg tudd mutatni a gyerekeidnek és röhögbe mond :" nézd apád mekkora marha volt fiatalon "

2017. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Itt a kérdező istenimádat közben

https://www.youtube.com/watch?v=2GLeJslrfP8

2017. szept. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mojjo ***** válasza:

Belehallgattam a klipbe, amit a kérdező az #5-ben linkelt. Igaza van. Ez nem emberi. Ez valami embertelenül béna, igénytelen sz@r. 2Pac forog a sírjában.

De valószínűleg trollal van dolgunk - nem tudom elhinni, hogy valaki ilyen minősíthetetlenül igénytelen zenét produkáló műrapperért legyen oda.

2017. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

mikbe vagy bátya THE WEEKND az isten

Kodak Black ő maximum valami segéd angyal jelölt féleség lehet

2017. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mojjo, és a The Weekendes gyerek! Ki vagytok tiltva az egyházamból!
2017. szept. 20. 16:08
 18/19 A kérdező kommentje:
2017. szept. 21. 14:35
 19/19 anonim válasza:
2017. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!