Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istentől és az angyaloktól is...

Istentől és az angyaloktól is kértem segítséget, de (eddig, remélem ezután igen) nem "teljesült" be. Mit tegyek? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Megkértem Istent és az Angyalokat is, hogy segítsenek. Megbuktam suliba, és pótvizsgára kértem a segítséget (természetesen tanultam is), mert nyáron jöttem rá igazán, hogy mekkora a tét. És írásbelin 30helyett 20%ot értem el, ezért ma szóbeliztem. Szerintetek büntetés, vagy holnapra már meghallja/segít elérni a céljaim? Mi a leghatásosabb ima, vagy kérés?

Nem szoktam Istentől kérni, csak, ha már tényleg csak Ő tud segíteni! Eddig megsegített, nehéz időkön pedig átsegített. De ezt a mait nem értem Tőle!



2017. aug. 30. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Segíts magadon, az Isten is megsegít. Azaz tanulj!
2017. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Nőj fel, és hagyd ezt a marhaságot! Tanulni kéne, nem képzelegni.
2017. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Isten nem egy imaautomata, ahova bedobod az imát, es azonnal megadja, amire vágysz.


Tanulni kellett volna, mondjuk.

2017. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki csak akkor futna hozzám, amikor már nyakig ***ban van, és mindig csak akkor, akkor erősen elgondolkoznék, h segítsek-e neki. Amúgy nincs garancia, ugyan úgy elbukhatsz bármikor. Ha problémamentes élete lenne minden vallásosnak, akkor mindenki az lenne. Az angyalokat hagyd ki, azok szolgák, Istené
2017. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek vannak hibái, főleg, hogy sorra jöttek a csapások az elmúlt évben. Nem ima automata. Igen ezt az okosságot aztán osztogathatod! Keresztény vagyok, MINDEN vasárnap megyek a csaldommal misére. Este lefekvés előtt mindig elmondunk egy imát. Szóval nem hiszem, hogy automatának használnám !
2017. aug. 30. 11:38
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Miben változtathattak volna az angyalok, Isten? Átírják a hibás válaszaidat, vagy a tanárok fejében a tudást, hogy a Te válaszaidat helyesnek fogadja el?


Továbbra is: ilyen helyzetben Te tudsz segíteni magadon, hogy leülsz tanulni, VAGY ha nem érted, tudsz kérdezni... pl a "Tudományok" rovatban állunk rendelkezésedre.

2017. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

"Keresztény vagyok, MINDEN vasárnap megyek a csaldommal misére."

Na, látod: ha ehelyett tanultál volna, akkor most jobb helyzetben lennél, a "csaldoddal" együtt.

2017. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Még ennyi rossz indulatú embert egy helyen :) szégyen, hogy ítélkeztek, anélkül, hogy bármit is tudnátok.
2017. aug. 30. 11:51
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Helyes, hogy jársz misére és imádkozol, de e mellé tanulni sem árt néha.


Ha egész évben szorgalmasabb vagy és tanulsz, akkor nem lesz szükség pótvizsgára sem. Fog fel úgy, hogy Isten ezen keresztül akarja megmutatni, nem elég egy évben 1 hetet tanulással tölteni.


Ha tanulási nehézségeid vannak, akkor beszélj a szüleiddel és menj el vizsgálatokra. Bár szerintem egyszerű lustaságról van szó.

2017. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

"Még ennyi rossz indulatú"

Már ne haragudj, elég egyértelműnek látszik a helyzet: roppant keveset tanultál év közben.

Jól látom?

De akkor miért csodálkozol? Isten jelezte neked, hogy ez így nem lesz jó.

Aztán sajnos ezt nem értetted meg jól, és a pótvizsgára is későn kezdtél el tanulni, és így ott is kevés volt a tudásod.

Ez után valószínűleg egy komolyabb figyelmeztetés jön majd: az évismétlés.


De még mindig nincs minden elveszve, mert csak egy év esett így ki az életedből. Még van lehetőséged tanulni.


TEHÁT mi a szándékod most?

2017. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!