Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlim hitűek válaszát várom?

Muszlim hitűek válaszát várom?

Figyelt kérdés

26/L vagyok.nem vagyok megkeresztelve.semmilyen egyházoz nem tartoztam soha, habár mindíg is hittem istenben (vagy valamilyen magasabb erőben).

kb 2 éve kezdődött, hogy hallottam egy arab imára hívó éneket. olyan szinten megérintett mint még soha semmi, rengetegszer hallgattam kerestem ezek után. annyira vonz és hív ez a vallás, de nem tolakodó módon, hanem olyan megnyugvássa tölt el mint azelőtt soha semmi.

annyira magaménak éreztem ezt az egészet, hogy egy muszlim tetoválást is csináltattam, de nem követem semmilyen módon az iszlámot még stb....

jött a következő furcsaság.egy közösségi oldalra felraktam a tetkómat, ahol rám írt egy arab srác, vele sokat beszélgettem erről az egészről.nem akart semmire rávenni stb ...nem ilyesmiről van szó.


mit gondoltok ez véletlen hogy ilyen erővel vonz az iszlám engem?


(mivel tisztában vagyok vele hogy ez a gyakorikérdések.hu, nagyon kérem az iszlám és az isis- t összekeverő embereket, hogy kíméljenek károgó, agyatlan kommentektől.)


2017. szept. 12. 10:15
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
ja igen, értem
2017. szept. 13. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!