Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak engem idegesít ha egy...

Csak engem idegesít ha egy ateista leszólja a másik hitvallását?

Figyelt kérdés
Mert pont nézem a facebookot és itt mondják hogy 2017 végére több facebook profil lesz mint keresztény és itt az ateisták elkezdték a keresztények hitvallását oltogatni. Most ez így normális vagy nem csak engem idegesít?

2017. okt. 9. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az elmélet a bizonyított, a feltevés az nem. Így írd, légy szíves.

Az utolsó mondatod teljesen értelmetlen, azt légy szíves, fogalmazd újra.

2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Engme az irritál, ha bármilyen más hitvallású leszól egy a sajátjától különbözőt.

Csak hát, tudod, kérdező, az emberek ostobák, korlátoltak, kizárólag a saját igazuk lehet az általános érvényű, örök, megkérdőjelezhetetlen igazság, és ahogy a közösségi média az internet kíséretében egyre több emberhez eljut, az ilyenek egyre hangosabbak, tekintet nélkül vallási hovatartozásra. Idióták mindenhol vannak, egyre többen és egyre nagyobb hanggal. Így sajnos a mási ember is csak ezeket hallja meg, a békés többséget pedig nem.

2017. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az egyre nehezebb elemek megjelenése tette lehetővé, hogy szerves élet alakuljon ki az arra megfelelő környezetben."


Azért ennek a természettudományos levezetésére, laboratóriumi bemutatására nagyon kíváncsi lennék, hogy pusztán a nehéz elemek megléte miért indukálja a spontán genezist:))) Pláne determináltan:)

Mert ez így önmagában arról árulkodik, hogy az evósok benyalnak sok tudománytalan dolgot:)

2017. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

"A Teremtés ezért sem lehetséges, mivel inkább önteremtésről beszélhetünk."

Ez is érdekes, pláne kifejtés nélkül:))) Semmiből megteremtem magam? Érdekes...


"Az lenne a legerősebb érv a teremtés ellen, ha találnánk életet a Földön kívül. Ennek létezésében a csillagrendszerek potenciálisan hatalmas száma miatt biztos vagyok. Ilyformán sem az életünk, sem a kialakulásunk nem különleges dolog a Világegyetemben."

egy nem bizonyított dolog miatt biztos lenni valamiben logikátlanság. Valószínű máshol is van élet-->biztos az evolúció.


"Ha azt kérdeznéd, hogy ezek hogyan alakultak ki, akkor a válasz a "ciklikusság" elmélete. Eszerint a Világegyetem ideje véges, és elpusztulása után visszatér egy kezdeti állapot, amiből az egész ősrobbanásszerű eseménysor újraindul."

A termodinamika 2 meg mehet a levesbe:) Majd pumpál belénk energiát és információt a végtelen multiuniverzum hogy újra robbanjunk:))

de ha igaz lenne a ciklikusság, az sem perdöntő bizonyíték az élet kialakulására...


"Semmi misztikus csodatétel vagy Teremtő nem szükséges hozzá, csak évmilliárdok és hidrogén vagy más elemi részecskék. "

Az idő és a hidrogén természetfeletti koprodukciója smafu?

És az idő és a hidrogén örökkévalók, az ateisták istenei... Istent teremteni kell az evós vallás szerint, de a hidrogén örök:))


" Lehet a Kozmosz egy még nagyobb rendszer egy sejtje, aminek működése túlmutat annál. Ki tudja."

De azért ezek tudományos tények, ugye?:))


Ahogyan láthattuk az ateizmus is egy hit, egy vallás

2017. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Zenon ***** válasza:
100%

"Ahogyan láthattuk az ateizmus is egy hit, egy vallás"


Tudod, a véredben lévő vas, az oxigén, amit a tüdődbe lélegzel olyan elemek, melyek szupernova robbanások által jöttek létre több milliárd évvel ezelőtt. Ilyenformán a létezésed előfeltétele volt ezen elemek kialakulása.

Másrészt a legalapvetőbb érv, amely bármely evolúciót, avagy biológiai diverzitást mellőz, hogy a teremtőd a saját képére teremtett az embert. De az ég szerelmére, miért? Annyi de annyi életforma van, volt az ember előtt, az élet kezdetétől. Ennek semmi értelme. Óvodás szintű logika is elég ahhoz, hogy rájöjjünk, azért mert nem hiszek valamiben, az nem egyenlő azzal, hogy hiszek.


Például ha nem hiszek a koboldokban, akkor én hívő vagyok. Ugye nem. Te is érzed a képzavart, kedves utolsó? Ajánlom Erdélyi Ágoston videóit youtube-on, nagyon sok ponton logikusan, érvekkel cáfolja meg a vallások hitelességét. Például az ateizmus NEM vallás. Erről is van egy videója.

2017. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam a bicska ilyenkor kinyílik, és a pumpa felmegy bennem. Más hitét, vallását leszólni legtöbbször nem helyes, és csúnya dolog.


- Egy ateista

2017. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!