Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért áltak a temető kapujában...

Miért áltak a temető kapujában az őrtorony szekta tagjai?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Senkit nem cigányoztam, hanem a minden lében két kanál c. film két szereplőjét említettem, a film címére célozva.

A többi választ pedig figyelembe sem veszem, Isten legyen irgalmas ezekhez az emberekhez.

2017. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem keresel rá? Pedig én csak pont ugyanazt mondom rólad, mint te a volt testvéreidről. Nahát, nahát.
2017. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod Bucikám a példád azért nem helytálló,mert a "minden lében kanál" kifejezés inkább utal olyan emberre,aki olyan lében is kanál,amihez semmi köze. Szerinted ha én épp az egyik elhunyt rokonomhoz megyek a temetőbe és ott vár két tanú,hogy a megtört emberekre ráugorhasson és én erre rá merek kérdezni,akkor minden lében kanál vagyok? Ismét gratulálni tudok neked a képmutatásért,hogy a mindenszentek és halottak napját pogány kultusznak nevezed,de van képetek ezen a pogány kultuszon odaállni az égetnivaló lapjaitokkal. Ha a javatokra kell valamit fordítani,akkor már hirtelen nem pogány ünnep,mi? Ha meg rávilágít valaki,hogy tapintatlanság,akkor az "minden lében kanál",véletlen sem ti vagytok azok,akik odamerészkedtek,ahol a legsebezhetőbbek az emberek.
2017. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

" Isten legyen irgalmas ezekhez az emberekhez. "


Mármint kikhez? Akik kijárnak a halottaikhoz? Akik esetleg még gyászolnak valaki miatt és felháborodnak,hogy betolakodtok a privátszférájukba? Akik azt merészelik itt írni,hogy tapintatlanok vagytok ezzel? Hát ha ilyen a ti istenetek,akkor az nekem ne irgalmazzon. Megint tipikus tanú gondolkodás,bármit is próbál csinálni az ember veletek,pl elküld,vagy figyelmen kívül hagy,mindenképp ő jön ki belőle rosszul, ti meg az ártatlanok meg a szentek vagytok,akikbe "megint ok nélkül belekötöttek". Komolyan,ti direkt keresitek a felháborodást,direkt provokáljátok az embereket,hogy utána üldözöttnek állíthassátok be magatokat?

2017. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!