Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem engedjük be többet a...

Ha nem engedjük be többet a Jehova tanúit a lakásunkba anyámmal, a kapu telefont nem vesszük fel stb akkor egy idő után leakadnak rólunk?

Figyelt kérdés
A f***om már kivan tőlük teljesen,pofátlan férgek.
2017. nov. 2. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Hívjátok rájuk a rendőrt
2017. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Alain Delon ***** válasza:
49%
De honnan fogod tudni, hogy ki nyomja a kaputelefont? Amúgy meg lehet nekik mondani, hogy ne járjanak hozzátok. Bár tőlem egyenesen elmenekültek, mikor nálam voltak. Nincsenek arra felkészülve, hogy erős jellemű emberrel fognak találkozni.
2017. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is elzavarom őket mindig,de valahonnan mindig mások kerülnek elő,szerintem valahol a közelbe lehet a fészkük...
2017. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer mondtam nekik, hogy megmutatom a középkori fegyvergyűjteményemet + a death-metál CD gyűjteményemet, és többször nem jöttek. De lehet, hogy csak Isten kegyelmezett meg nekem.
2017. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

A hivatalos, hogy ráhívod a rendőrt. Csak hogy a rendőr téged fog feljelenteni, hogy rabolod a drága idejüket a fánk evéstől.

Úgyhogy sok sikert! Veszprémben lövöldözéshez is csak 4 óra alatt jöttek ki. Jehova tanúihoz egy hónap lesz, mire kimennek hozzátok!

2017. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező.


Sem pofátlan, sem féreg nem vagyok.

Mi ugyan olyan emberek vagyunk, mint amilyen Te is vagy, bár mi nem használunk ilyen emberhez méltatlan kifejezéseket senkire, még az ellenségünkre sem.


Ha megengeded javaslom, hogy ha legközelebb felkeresnek a Testvéreim, akkor emberi módon ellehet mondani nekik, hogy egyáltalán nem szeretnétek, ha továbbra is felkeresnének benneteket, s ezzel ez a problémád, emberi módon megoldottad.


Remélem, azért van neked olyan, hogy lelkiismeret.

Mert így beszélni emberekről, még ha haragszol is rájuk, igen csak ronda dolog.

Nem tudom, ha a Tanúkhoz így viszonyulsz a szolgálatuk miatt, akkor egy valódi aljas ellenséggel hogyan állsz szemben.

Mert tudván, hogy mi nem bántunk senkit, merészen megalázó szavakkal illetsz békés életű embereket, akik csak Bibliai parancsot teljesítenek.

2017. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 6-os. Hozzám 2 hónapon keresztül minden hétvégén járt 2 Testvéred. Az első 2 alkalommal szépen megkértem őket, hogy ne fárasszák magukat, mert ateista vagyok és nem szeretném, hogy raboljuk egymás idejét. Utána is jöttek. A következő 5 alkalommal már nem mentem ki, amikor csengettek. Az utolsó alkalommal, akkor jöttek amikor vendégeim voltak és mivel zavaró volt a zaklatásuk, kimentem hozzájuk és elküldtem őket. A szép szóból nem értettek, a fenyegetésből már igen.

Sajnos sok hit testvéred nagyon erőszakos. Tisztelet a kivételnek.

2017. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Már vártam h mikor bukkan fel egy...rendszeresen csinálva ez zaklatás,a rendőr legalább egyszer azért kell h nyoma maradjon az esetnek ,h ha valakinél elszakad a cérna és se&&bebillenti valamelyiket látszódjon h próbálta az ember szépszóval és törvényesen is...
2017. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Prókátor ***** válasza:
100%
2 csaj 3x próbálkozott. Először jöttek a halállal, de a katolikus teológiától szemlátomást kiakadtak. Harmadszor rövidre zártam azzal, hogy nemsokára indulok misére. Akkor láttam őket utoljára. Ha van saját hited, és azt ismered is, elmenekülnek, ők a gyenge hitű embereket keresik. Ha észreveszik, hogy nem vagy az, máris lekerülsz a potenciális áldozatok listájáról.
2017. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

#7


Köszönöm az észrevételedet. Sajnálatos ilyet hallani, és ezért érthetetlenül állok ez előtt. Mert van ennek egy gyakorlatilag oktatott módja, hogy elkerüljük az ilyesmit.

Hogy némelyek miért nem alkalmazzák amit tanítanak a szolgálatról, nem értem, s ahogy írtad is, a többi testvérre is rossz fényt vet, akik élnek ezzel.

Őszintén szeretnék a nevükben is bocsánatot kérni

2017. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!