Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem engedjük be többet a...

Ha nem engedjük be többet a Jehova tanúit a lakásunkba anyámmal, a kapu telefont nem vesszük fel stb akkor egy idő után leakadnak rólunk?

Figyelt kérdés
A f***om már kivan tőlük teljesen,pofátlan férgek.
2017. nov. 2. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" Mi ugyan olyan emberek vagyunk, mint amilyen Te is vagy, bár mi nem használunk ilyen emberhez méltatlan kifejezéseket senkire, még az ellenségünkre sem. "


Pedig az "elméjükben beteg" kifejezést a kiközösítettekre gyanítom nem bóknak szánjátok. Vagy amikor Éva privátban oltogat mindenkit,hogy ostoba. Vagy opendoor (aki valszeg te vagy) úgy szólított meg valakit,hogy "te szerencsétlen". Igazad van,ezek a szavak aztán sokkal különbek.

2017. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok híve ennek,hogy férgek,meg stb,de ne álszenteskedjünk már tanúk,mintha ti nem sértegetnétek másokat. Mi vita nélkül elbeszélgettünk velük,szerintük keresztényi eszmecsere volt,hogy aztán ezt komolyan gondolták-e ezt ők tudják,mivel szerintük rajtuk kívül nem keresztény senki,de anélkül el tudtuk őket küldeni,hogy bárki bárkit sértegetett volna. Ez egyedül csak az itt fórumozó tanúknak nehéz,aztán lehet,hogy ha többet beszélünk velük személyesen,ott is kibújik a szög a zsákból,de szerencsére ezt elkerültük.
2017. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én négyszer küldtem el őket kedvesen, utoljára talan kissé bunkón (az ön nem hisz istenben kérdésükre visszakérdeztem, hogy melyikre gondol)

Erre ötödjére azt vettem észre, hogy a hét éves lányokat hülyítik a kapu azon részénél, ami a bejárattól, és a ház első ablakaiból nem látszik.

Ráadásul rémisztgették a bullshitjükkel.

Na ekkor megfenyegettem őket, hogy rájukeresztem hátrazárt a bullterrieremet, ha csak a házam előtt megállnak.

Azóta nem jártak erre.

Megjegyzem, nincs kutyám, csak egy "vigyázz a kutya harap" tábla.

Viszont a lányomnak visszatérő rémálmai voltak.

2017. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!