Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért hangoztatjá...

Jehova tanúi miért hangoztatják, hogy másoknak nincs ismerete Istenről?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasom az oldalt, főleg a livingwitness nevű tanútól, hogy azt írja "nincs ismereted Istenről, ezért gondolsz és érzel ezt és ezt..."


Nem igazán értem én. Köztudott tény, hogy a Jehova tanúk szervezet már többször is megbukott a Biblia fényében a próbák alatt. A történelmük tele van olyan Biblia ellenes bűnökkel, amik kétség nélküliek, okkultizmus, hamis tanúzás bíróságon, bálványimádás (Jehova név) gyerek molesztálás, bűnöző törvény elöli bújtatása, halál esetek a saját Biblia értelmezésük által, hamis-beteljesületlen világ vége jóslatok, érzelmileg zsarolt-tönkretett emberek, gyűlölet keltés (heti szituációs gyakorlatok, valamint a hivatalos oldalon található világvége próféciák-keresztény egyházak negatív színben való feltüntetése) A belső vezetés-vezető testület, több vén, felvigyázó, és köztanúk leleplező dokumentumai.


Hogy lehet, hogy egy tévelygő szervezet mások felett töri a pálcát?


2017. nov. 27. 10:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#20: 2-szer 1 évet tanulmányoztam a Bibliát a tanúkkal, az utolsó pár órára már úgy mentem el, hogy rosszul voltam, fizikálisa és mentálisan is a sok téves tanítás miatt. Azután bementem egy református templomba igét hallgatni és éreztem, hogy megkönnyebbültem, megszabadultam valamitől. Most már tudom, hogy JT. szervezet nem Isten által támogatott szervezet.
2017. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!