Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúi mit mondanak...

A Jehova tanúi mit mondanak ha beengeded őket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 15:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
"Köcsögöm leszel vagy csicskám?"
2017. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Jó napot.
2017. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem engedem be, mert nem lehet megszabadulni tőlük órákig.
2017. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Őrtorony Zrt. hátrálékkezelési osztály be kell fizetni 1 milliót USA-ba különben irgum burgum pokol lesz.
2017. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan barom, aki beengedte oket valaha?
2017. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ja igen még az is eszembe jutott, nekik is fizetni kell a híveiknek, mint a hitgyülis és szcientológusoknak? Van csak simán jószándékból hirdetik a hitüket? Nem mindegy! Beengedni nem merem őket, pont azért mert biztosan rámenősek, pénzem sincs, de megsérteni sem akarok senkit.
2017. nov. 30. 16:04
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Nekik kötelező házalni, kötelező óraszám van. A Bibliára hivatkozva teszik, de abban nincs ilyen, hogy az otthonukban kéne az embereket zaklatni.

Ha nincs meg a kötelező óraszám, akkor nyilvánosan meg is alázhatják az illetőt. A retorzió, amit kapnak ilyenért kegyetlen és semmi szeretet nincs benne.

2017. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor beengedtem őket, az volt az első kérdésük, hogy mit gondolok a Bibliáról: az csak egy könyv, vagy Isten szava? Elmondtam. Erre felütötte a nála lévő Bibliáját és felolvasta belőle, hogy a teljes írás Istentől ihletett.

Ezt mondták.

2017. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

Kötelező óraszám?


Miért hazudsz? 26 éve szolgálok, de nem köteleztek semmire, és nem is aláztak meg soha. Ha ez így lenne, akkor már rég nem lennék itt.


Nincs kötelező óraszám. mindenki annyit tesz, amennyit a körülményei megengednek.

Igen vannak akik tudnak vállalni többet. De ha nem tudja valamiért örökké azt tartani, nem alázzák meg, ahogy Én magam is voltam úttörő, amit már nem tudok vállalni, de ugyan olyan szeretettel kedvességgel vannak velem mint a kezdetekben.


Az aljasságod már messze megy mindenen.

2017. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%

#8. Jó volt olvasni a válaszodat.


Kedves Kérdező.

Én közel 27. éve vagyok Jehova Tanúja. S nem folytatunk kereskedelmi tevékenységet. A kiadványaink díjmentesek, nem kereskedelmi célból készültek, ezért nincs is ár feltüntetve ezeken.

Sőt minden kiadványban bele van írva, hogy nem értékesítésre szánták őket, hanem Biblia oktató munka részét képezi.

Ezek önkéntes adományokból készülnek.


Jehova Tanúinál nincs tized, perselyezés, vagy kötelező fizetni való, vagy egyház adó.

Itt mindenki úgy adakozik, ahogy elhatározta a szívében, akkor és annyit amennyit szeretne.


Természetesen megértem a félelmeidet, mert ma már nagyon sok a csaló, még Gázóra leolvasónak is, és egyéb hazugság árán képesek bekerülni a lakásokba.


Jehova Tanúi, nem akarnak mindenáron bemenni sehova. Sőt, nem egy olyan eset van, hogy a bizalmatlanság, vagy a család tagok rosszallása miatt, olyan helyeken találkoznak a Testvérek az érdeklődőkkel, ami az érdeklődőnek megfelel.

2017. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!