Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek mi a véleménye a Hit...

Kinek mi a véleménye a Hit Gyülekezet-ről? Jó hely? Az emberek testvérként szeretik és tisztelik egymást?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 14:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nem olvastam, de el tudom képzelni.

Én azt kívánom neked, hogy mindaz a gonoszság, amit te itt képviselsz, a sok átok, amit másokra kimondasz Istennek képzelve magadat, mindaz hulljon vissza a te fejedre hétszeresen! Még jó, hogy a Bibliát nem te találtad ki, nem te írtad és nem te vagy Isten!!! Hallelujah!

2017. dec. 12. 20:12
 22/33 Attila_the_hun ***** válasza:

"kívánom neked, hogy mindaz a gonoszság, amit te itt képviselsz,mindaz hulljon vissza a te fejedre"


Tisztelt Uraim és Hölgyeim! Íme a híres keresztényi szeretet! Éppen ez a keresztény szeretete.

2017. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Saját magadat járatod le, bár így névtelenül ennek nincs túl nagy súlya. Nem gondolod, hogy ha te nem is, más elolvassa, és össze tudja a kettő hangvételét hasonlítani?
2017. dec. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen kettő hangvételre gondolsz. Szerintem meg te járatod le magad.

Miután kiszedted a gerendát a szemedből, majd azután akard kipiszkálni a szálkát másokéból!

2017. dec. 13. 09:27
 25/33 anonim ***** válasza:

Asperrimus: végigolvastam a kommentjeidet és ugyanazt a lelkületet képviseled, mint a tanúk. Azt állítottad, természetesen burkoltan, hogy tudd azt mondani, hogy te nem úgy értetted, hogy kizárólag a hitgyüli a nem mérgező. Utána meg szaporaszófosásban leírtál egy mondatnyi információt. Majd sértegettél és csak sértegettél minden egyéb egyházat, ami nem hitgyüli.

Az első kommentedben az összes ide vágó lényegi dolgot leírtál. Hasznos volt, zöld kéz ment. Utána pedig azokat a dolgokat mutattad meg magadból, amiből meg kell térned.

2017. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki még egyszer, mert nem azt mondja...
2017. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Asperrimus!


Foggalmam sincsen, hol tanultál meg olvasni.

Semmi nem igaz abból, amit leírtál.

Foggalmam sincs, kinek a véleményeit olvasgatod, de biztos, hogy nem az enyémet.

Megnézheted itt is meg más kérdésben is a válaszaimat.

Soha, Sehol nem írtam rossz véleményt a Hit gyülekezetről, sem Németh Sándorról.

Én a te viselkedésedet tartom rendkívűl balgának és inkorrektnek. Nem csak velem szemben, de másokkal is. Én csak ennek adtam hangot!

Szerintem a te sok oldalnyi hosszúságú, nagyon sokszor nem a témába illő, sértő hangnemű, csupán feltételezéseken alapuló gondolataid, véleményeid, kiosztogató stílusod olyan emberek felé, akikről 0 fogalmad sincs sokkal gázabbak, mint hinnéd. Pláne, hogy itt vered a melled, hogy te milyen régi keresztény vagy. Semmi keresztényi nincsen benned. Csupán a hatalmas szád. De neked hiába írják meg többen is, hogy vedd már észre magad. Falra hányt borsó neked az, egy ember vagy, aki sose látja be a hibáit, csak másokat oktat ki ismeretlenül reggel-délben-este.

A helyedben szégyellném inkább magam!

2017. dec. 13. 14:22
 28/33 A kérdező kommentje:
25-ös válaszolónak 100%-ig igaza van!
2017. dec. 13. 14:27
 29/33 anonim ***** válasza:
31%
Kedves huszonötödik, köszönöm, hogy figyelemre méltattad a soraimat. Szeretnélek megkérni, hogy szembesíts azokkal a mondataimmal, amelyekben azt állítom, amit te állítasz, valamint azokkal a mondataimmal, amelyekben sértegettem, sértegettem és csak sértegettem egyéb egyházakat, felekezeteket. Mert ha ilyet nem tudsz felmutatni, akkor te is homokra építkezel, mint az elődeid. Innen nézve a legtöbb, amit felhozhatsz ellenem az, hogy azt állítom, hogy nem mindenhol születnek újjá az emberek, és nem mindenhol prédikálják az evangéliumot, ezért sok vallásos ember esne zavarba, ha nekiszegeznék, hogy voltaképpen mi is az evangélium. Ezt pedig tartom is, ez a véleményem. De hogy kizárólag csak a Hit Gyülekezete, vagy akár a pünkösdi-karizmatikus mozgalom lenne az Élő Egyház még földön lévő része, ettől a hajam égnek áll. Nem akarom minősíteni sem azt, aki ilyet állít, sem azt, aki szerint én ezt gondolom. Tegye meg más! Az, amit te nekem igyekszel tulajdonítani, a te képzeleted szüleménye. Jelinával volt egy vitám a múltkoriban máshol. Elég lesújtó véleménnyel volt a karizmatikusokról, pünkösdiekről. A nehezményezett válaszom neki szólt, de neki sem mondtam olyat, hogy szerintem akár ő, akár az ő felekezete kimerítené azt a fogalmat, amire utalok. Azt pedig Isten előtt állítom, hogy nem is gondoltam erre. Nem gondolod, hogy Isten ugyanúgy belelát az én szívembe, mint a tiédbe? Ha visszaolvasod, neki is az volt a véleménye, mint nekem: nem mindenhol prédikálják az evangéliumot, és nem mindenhol születnek újjá. Persze ez nem jelenti azt, hogy egyezne a véleményünk a kritériumokat illetően. A válaszom is arra vonatkozott, hogy nem bölcs dolog mindenbe belekóstolni, mert az ahhoz lenne hasonló, mintha valaki ízek szerint gombászna. Az, hogy valaki olyan tartalmat olvas bele az általam írtakba, amit én nem szántam neki, nem az én felelősségem. Ha valaki valamit nem ért az írásomban, én vagyok a leghitelesebb személy, aki elmondhatom, hogy adott helyen mit is akartam mondani. Egyébként ha ki akarok valamit mondani, ki is mondom. Ha az lenne a véleményem, amit gondolsz, nem restelleném nyíltan kimondani. A múltkoriban valaki megvádolt valamivel. Azt mondtam neki, hogy szembesítsen, azaz másolás+beillesztéssel idézze be, ami igazolja az állítását. Mivel nem tudott ilyet tőlem beidézni, azt válaszolta, hogy nem fogja visszaolvasni a mondataimat. Kíváncsi vagyok, te mit tudsz tőlem idézni, amit egy tőled és tőlem független bíróság is elfogadna bizonyítékként?! Mert olyat bárki mondhat, amikor azt mondom neki, hogy "Jó a ruhád", hogy "Mi van, nem tetszik???!!!" Ettől azonban még nem lesz hiteles, legfeljebb neurotikus, mint némely felhasználótársam, akik nem az általam írtakra reagálnak, hanem arra, amit gondolnak, hogy én gondolok. Nem is velem van problémájuk, hanem azzal, amit gondolnak rólam.
2017. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
A "kidumálom magam" nagymestere szólt hozzánk.
2017. dec. 13. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!