Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus Krisztus nevében a...

Jézus Krisztus nevében a Szent Szellem ma is gyógyít?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
nem
2017. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Olvass utána, hogy mit jelent a Szentháromság, láthatóan egyáltalán nem érted.
2017. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alex Fly ***** válasza:
85%
Az Úr ma is gyógyít. Miért ne tenné: a Bibliában több eset is le van írva -és Ő nem változott...
2017. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Az Úr ma is gyilkol. Miért ne tenné: a Bibliában több eset is le van írva -és Ő nem változott...


Az orvosTUDOMÁNY gyógyít, nem a szent szelled.

2017. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Igen.


Két különös tapasztalatom van csodás gyógyulással.


Az egyikben,a barátomnak szétrobbant az epehólyagja,és elöntötte a hasnyálmirigyet.Az életben maradás esélye -orvosai szerint-1:1 millióhoz volt. 365 nap kórházi ellátás után újra tanult járni,és még élt 8 évet.


Másik barátomnak,a szívbillentyűi nem zártak,és a szív egyik fő ere rettenetesen elvékonyodott.Egy tüsszentéstől szétrobbanhatott volna.

A szívét kivették(gépen éltették),és asztalon újra szabták,majd visszatették kijavítva.Ez 3 éve volt,és a srác,néha 8 órán keresztül húzza a harmónikáját éttermekben.


Mindkét esetben egész közösség imádkozott a betegért,illetve orvosaikért.

2017. dec. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#5 Miért nem adsz ki erről egy könyvet? Ha jól tudom ilyen felnagyított csodálatos eseményekről, és pokolból visszatérésekről írónként jön ki félévente egy új könyv. Ugye te is veszed ezeket a könyveket? Mert ha nem, a pokolban fogsz elégni.
2017. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, Isten ma is gyógyít. :)
2017. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

6.Hsz!


Sosem vettem,vagy kölcsönöztem olyan könyveket.


A történetekben személyes jó barátaimról írtam. Magánban megadhatom a nevüket,ha nem hiszed.A magyar srác él.

2017. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is hiszek a ezekben, de olvastam, hogy vannak akik szerint már az apostolok után ez megszünt, vannak akik hiszik.
2017. dec. 16. 10:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljes mértékben Gyógyit!!!

Ahhoz hogy a "Szent Lélek" veled legyen Kövesd Jézust Isten Fiát, és mégegy!!

Kérd meg az Urat hogy Szeretnéd megkapni a Szent Szellemet:

Ha tehát ti, bár gonoszak vagytok, tudtok jót adni gyermekeiteknek, mennyivel inkább adja mennyei Atyátok a Szentlelket azoknak, akik kérik tőle.”

2017. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!