Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ilyen erős az Iszlám...

Miért ilyen erős az Iszlám vallás ha a Kereszténység az igazi vallás Jézus Krisztussal és az Atyával?

Figyelt kérdés

Hogyan tudja az ember megtalálni a választ az igazi vallásra ha mindegyik vallás nagyon erős és összezavarodik az Ember!

Sok vallás van, de a Kereszténységnek kell, hogy legyen az egyetlen igazi vallás mivel Jézus volt a legnagyobb próféta!


2017. dec. 17. 19:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ezek szellemek. Search wikipedia.
2017. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, reagálnék az általad leírt alaptalan mondatokra:


"Jézus volt a legnagyobb próféta!"

Mi alapján állítod ezt? Neki van a legtöbb követője? Igaz, de ez annak köszönhető, hogy a kedves keresztes lovagok kiirtottak mindenkit, aki nem fogadta el a békeszerető megváltótokat.


"Annak kell lennie az igaz vallásnak ami a legmegbízhatóbb és a legjobban bebizonyítható!"

Oké, mutass bizonyítékot bármire, ami igazolná a kereszténység hitelességét... eddig 2000 évetek volt rá, nem sikerült, de hátha neked fog, hajrá.

És mitől lenne megbízható?


"a Keresztény vallás ... a leghihetőbb!"

Valóban? Mitől lesz hihetőbb a Buddhizmusnál? Magyarázd el kérlek.


"Az egy isten hit a legelfogadóbb felfogás!"

Milyen alapon? Legelfogadóbb? Ahogyan elfogadtátok a történelem során a melegeket, nem? Vagy ahogyan elfogadtátok a pogányokat is, ugye? Mellesleg az iszlám is egyistenhitű vallás, nem tudom mi szól benne az elfogadásról.


"Minden a Bibliához vezethető vissza, mindent onnan számolunk 2000 éve van időszámítás!"

Persze, mert a keresztény egyház lett a nagyhatalom, jó hogy a saját hülyeségüktől számolják... egyébként a bibliátok nem 2000 éve íródott, az időszámítást a jézuskátoktól számoljátok, de teljesen mindegy.


"A Bibliára épül a legtöbb törvény!"

Mesélj még, hol írja a Biblia, hogy a marihuánafogyasztóknak X év börtön jár? Hol írja a Biblia, hogy nem mehetsz át a piroson? :DDD Egyre jobbakat mondasz... a Tíz Parancsolatra gondolsz talán? Arra, amit előttetek az egyiptomiak és rengeteg más pogány civilizáció sokkal részletesebben leírt?


"A naptári nevek is a legtöbb Bibliai alak volt, a mondások, a hagyományok!"

Erre az ignoranciára már nem tudok mit írni, csak ismételném magam...


"Jézus volt a legerősebb próféta mind közül!"

Biztos sokat kondizott, fekve mennyit nyomott?


"Az esküt is a Bibliára teszik fel!"

A papok igen, ez mit bizonyít?


"Szerintem az igaz vallás Kereszténységen belül található nem kérdés!"

A kereszténységen belül? A 13000 szubvallás közül melyikben?


"A Biblia a leghitelesebb vallási könyv a világon ami az ésszerűségre és a pontosságra épül!"

Valóban? Hol van ésszerűség abban, hogy a Föld 10000 éves (sokat mondok a Bibliához képest, de néhány teológus így mondja)? Hol van ésszerűség abban, hogy a hitetleneket meg kell ölni? Hol van ésszerűség abban, hogy a nőknek alárendeltnek kell lenniük? Hol van ésszerűség abban, hogy a csuhás fickó a vízen sétál? Hol van ésszerűség abban, hogy az emberek pár hegyen látott haluzás után kiirtják a saját népük egy részét (ráadásul isten kiválasztott népét)?


Ha ezekre választ adsz esküszöm megtérek, de az eddigi értelmetlen, agymosott fröcsögésed alapján erősen kétlem, hogy bármelyikre is választ tudnál adni.

2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Jol van nagyokosok akik itt oltogatnak

akkor ti miben hisztek? Amugy baromira nem irtam ostoba dolgokat ezek igaziak!

Lenyegtelen el akarjatok venni az emberek kedvet a hittol, de ti nem tudtok semmi hiteleset felmutatni csak okoakodni meg mocskolni

2017. dec. 17. 20:31
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

De igen, baromi ostoba dolgokat írtál.


Felsorolom:


- "Az egy isten hit a legelfogadóbb felfogás!"

Nem igaz.


"Minden a Bibliához vezethető vissza, mindent onnan számolunk 2000 éve van időszámítás!"

Nem igaz.


"A Bibliára épül a legtöbb törvény!"

Nem igaz.


"A naptári nevek is a legtöbb Bibliai alak volt, a mondások, a hagyományok!"

Nem igaz.


"Az esküt is a Bibliára teszik fel!"

Nem igaz.


"A Biblia a leghitelesebb vallási könyv a világon ami az ésszerűségre és a pontosságra épül!"

Nem igaz.


A többit csak azért nem írtam le, mert nem lehet tényszerűen cáfolni őket (igazolni sem). Ezeket lehet.

2017. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%

Te retardált barom.

^ez lett volna a mocskolódás^

Eddig ész érveket kértünk tőled, amiket képtelen voltál megadni nekünk, mert egy agymosott idióta vagy.

Én a logikában hiszek, ez az a "vallás", amiből te kimaradsz.

De ostoba dolgokat írtál, megcáfoltuk, semmi reakció.

Mutattunk fel hiteles információkat, most azt mondod nem tettük meg... azt hittem a könyved tiltja a hazugságot.

2017. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként én egyáltalán nem akarom elvenni senki kedvét a hittől. Mindenki abban hisz, amiben akar, ez magánügy.


Viszont ha kiáll a nyilvánosság elé - mint most te is a GYK-n - és állít valamit, akkor ne duzzogjon, ha megcáfolják. Ez már csak ilyen bicikli.

2017. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, én hiszem, hogy a kereszténység mutatja be leghitelesebben a mindenséget teremtő Istent, tehát a kereszténység a leginkább igaz vallás. De ettől függetlenül számtalan hülyeséget írtál. (keresztény szemmel olvasva is hülyeségeket írtál.)

Ha valaki ezeket szemedre veti, nem hőbörögnöd kell, hanem kicsit magadba szállnod és tanulnod. Tanulni, tanulni, tanulni! Ahogy mondta Lenin apánk, legalább is a szájhagyomány így tartja.

2017. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

"Ez nem volt hiteles informacio mindenre csak raugrasz es ellensegeskedsz.

En csak egy erdeklodo vagyok, kerdezo!

Hu de nagyon csipi a puncidat a vallas!

Jol van le vagy szarva nem kell neked magyaraznom de azert biztos szaladsz fenyofat venni meg te is megkereszteled a kojkodet, de most jol esik puffogni nekem."


Na ebből már süt a jézusi szeretet! Erre szoktam mondani, hogy a kereszténységet leghitelesebben maguk a keresztények cáfolják.

2017. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Lenyegtelen. Nem a mi beszelgetesunk fogja megvaltoztatni a vilagot!
2017. dec. 17. 21:09
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem veszek fenyőfát, mert nem ünneplem a karácsonyt, de ha már felhoztad, mutasd meg nekem a bibliád hol írja a karácsonyfa felállítását pozitív dologként, kérlek...

Javaslom olvasd el Jeremiás könyvének 10. fejezetét, ahol konkrétan megtiltja a keresztényeknek, hogy fát állítsanak, mert pogány szokás... úgy látom nem vagy tisztában a saját vallásoddal. :D


A "köjkömet" meg nem fogom megkeresztelni, miért tenném? És egyáltalán honnan vetted, hogy meg szeretném?


Az itt tanúsított írásaidból ítélve a középiskolát is nagynehezen jártad ki, igaz kérdező? Esetleg meg sincs az érettségi? :D


Sötét vagy mint az éjszaka, javaslom húzd ki az internetet, mert tanulni nem szeretsz, de hülyeségeket okádni azt nagyon.

2017. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!