Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták, nektek melyek azok...

Ateisták, nektek melyek azok a vallások, felekezetek, amelyek kizáró oknak számítanak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
A társkeresésre gondolok.

2017. dec. 29. 02:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
Az összes, de leginkább az iszlám
2017. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

jehova tanúi, hit gyülekezete, adventisták, golgota, mormonok, és úgy álltalában minden amit "neoprotestáns"-ként szoktak elmegetni, de van sok kivétel, ismerek olyan szabadkeresztényeket akik teljesen korrektek


továbbá az iszlám ahogy van, és a "prédikáló ateisták" ami ugyan nem egy felekezet de gondolom érted kikre gondolok

2017. dec. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Mojjo ***** válasza:
86%
Semmi. Miért lenne?
2017. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően inkább az emberrel foglalkozom, de pl. a szcientológus, jehovista, mormon és egyéb agresszív szektás embertől megfelelő távolságot kell tartani, ha jót akar az ember. Nem csak társkereséskor, hanem mindig.
2017. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

Vallásosak egyáltalán nem állnak le ateistákkal ha társat keresnek.

Ahogy egy ateista sem. Volt egy baptista haverom, ő mindig istenről akart velem beszélgetni. Nem fogta fel, hogy én nem vallásos családba születtem, engem ez nem érdekel és nem hiszek benne.

2017. dec. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Alain Delon ***** válasza:
19%
Minden vallás kizáró. A vallásos úgyis csak hajtaná a magáét, arra meg nem vagyok kíváncsi.
2017. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy átlagos ateistánál nem a vallás , a felekezet a kizáró ok , hanem ha valaki az adott bármilyen vallásosságot lépten-nyomon hangoztatja , mindenkit a saját hitére akar téríteni stb.Ha a vallása , a párjáétól eltérő világnézete ezen a kapcsolatukon kívül esik , pl. nem is kerül szóba köztük egyáltalán , akkor bármilyen hitű is az ateista párja , egészen jóban lehetnek .

Nálam mindenesetre mindenféle az enyémtől eltérő felfogás kizáró ok .

2017. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
A hit önmagában nem kizáró, viszont a megszállottság az.
2017. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
13%
A kérdező fordítva ül a lovon, egy tisztességes keresztény lány ha férjhez akar menni, szóba se jöhet neki egy ateista. A válaszolók közül is sokan felültek fordítva a lóra.
2017. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%

Mert a keresztény tisztességes, az ateista meg egy rakás hulladék, igaz?

A keresztény mindent azért csinál, hogy egy nem létező idolnak hódoljon, az egész élete és minden emberi kapcsolata erről szól.

Az ateista önmagáért szereti a másik embert, nem a nem létező isten dicsőségére.

2017. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!