Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták, nektek melyek azok...

Ateisták, nektek melyek azok a vallások, felekezetek, amelyek kizáró oknak számítanak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
A társkeresésre gondolok.

2017. dec. 29. 02:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem erősebb Istennél vagy a vallásnál, úgyhogy nincs ilyen.
2017. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos hogy nem jönnék össze egy vallásos emberrel se túl könnyen manipulálhatóak és mindent elvisznek
2018. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

10-es: te nem tudhatod, hogy létezik-e Isten, vagy sem, ahogy a vallásos, hívő sem tudja, csak hisz benne. Tehát nem lehet kijelenteni,hogy nem létező Isten, hanem: szerintem nem létező...

Ez fontos kérdés viszont, nem kell lekicsinyíteni, mert tönkretesz egy kapcsolatot, ahogy a politikai másképp gondolkodás is. Ebben is alap, hogy egy véleményen legyenek a párok.

2018. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Biztos nem jönnek össze olyannal aki hisz a mesékben
2018. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

33


az azért nyugodtan ki lehet jelenteni teljes biztonsággal, hogy egyik vallás istene sem létezik, ha van is valami teremtő entitás, az biztosan nem Odin, Zeusz, Jehova meg még tököm tudja hányan vannak.

2018. jan. 2. 13:59
 36/41 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet kijelenteni - csak azt, hogy NAGYON NAGY valószínűséggel nem léteznek.

A keresztények istene, Allah, meg még néhány isten, az 100%, hogy nem létezik.

2018. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Miért lenne nagyobb valószínűsége hogy a te istened létezik de a másé nem ? XD ők is ezt gondolják

De nem létezik isten egyik se

2018. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nagyon markáns véleményem van a legtöbb monoteista vallásról. Ezek annyira meghatározzák az ember viselkedését és életmódját, hogy nem lehet elmenni mellette. Így nem tudnék hívővel együtt lenni. Kivéve a legtöbb sátánista felejezetet. Velük szimpatizálok.


21L

2018. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
En katolikus vagyok, de inkabb ateistának vallom magam. Volt adventista párom es kb két het utan az volt a téma, hogy amikor gyerekeink lesznek, ateistának kell lenniük. Egyfolytában Biblia idézeteket küldött. Nem mukodott egyaltalan
2018. jan. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Bocsi :D adventistanak
2018. jan. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!