Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nők! Milyen dolgok,...

Keresztény nők! Milyen dolgok, témák segítenek titeket, egy szellemi kielégüléshez, mely megborzongat titeket?

Figyelt kérdés

A vallás oldalra való tekintettel,a testi érintés részleteit,módjait,kérem mindenki mellőzze,mert jelenteni fogom "offolásért"!


Talán-remélem-közismert,hogy a nők szexuális felizgatása,érintés nélkül,a fejben történik 90%-ban.

Nekünk férfiaknak,ez rendszerint nagy meglepetést okoz,és rendszerint felkészületlenek vagyunk erre.Rendszerint-magunkból kiindulva,a látvány,és érintés oldaláról közelítjük meg szerelmünket,s ezért sokszor sikertelenek vagyunk ebben.


Az tény,hogy egyetlen férfi sem elégülhet ki,lehet szexuálisan boldog szellemi,és testi értelemben anélkül,hogy szerelmét képes lenne boldoggá tenni.


Most,ennek kizárólag,a szellemi oldalát kérdezem.


Mivel a nők is különbözőek egymástól,egészen biztosan különböző dolgok lehetnek ilyenek,melyek nem általánosan használható dolgok.

A kérdésem,azért tettem fel,hogy fogalmunk legyen ilyen dolgokról.



2018. jan. 2. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem szellemi kielégülést egy jó könyv, egy jó elmélkedés vagy egy jó előadás ad, ami által új összefüggéseket látok meg azokban a témákban, amiket szeretek.
2018. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdés,a szexuális kielégülés szellemi előzményére utal,bizonyára van a könyvek különböző témakörei,amik egy olyan kielégülést,izgalmat okoznak.
2018. jan. 2. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy keresztény nő biztosan nem veled fogja megbeszélni ezeket a dolgokat.
2018. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem biztos.

A kereszténységben sem tilos a nemi öröm.

A nők elsősorban a jó történeteknek örülnek, és ezen tud elindulni a fantáziájuk.

2018. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.Hsz!


Úgy tűnik,téged a szaftos,pikáns dolgok pörgetnek fel,amiket még önmagadnak sem mersz bevallani!

2018. jan. 3. 10:12
 6/11 A kérdező kommentje:

4.Hsz!


A keresztény nő tiszteli annyira Isten csodálatos alkotását-önmagát-hogy beteljesíti az Ő akaratát,és keresi boldogságát.

2018. jan. 3. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

"Mivel a kérdés,a szexuális kielégülés szellemi előzményére utal,bizonyára van a könyvek különböző témakörei,amik egy olyan kielégülést,izgalmat okoznak."


Oké, akkor mást értettünk szellemi kielégülés alatt. Nekem a szellemi kielégülés egészen más mint a szexualitás.

2018. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7.Hsz!


Ezzel azt akarod mondani,hogy te nem tartozol azok közé,akiknek nélkülözhetetlen a szexuális kielégüléshez egy szellemi előkészület?

Csak bumm,és annyi elég?

2018. jan. 3. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem, mi is a kérdés.

Nekem az adja a szexuális kielégülés lelki oldalát, hogy olyan emberrel csinálom, aki teljes mértékben elfogad és szeret (vagyis a férjemmel).

2018. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.Hsz!


Ha jól értem,a férjed szellemi kielégítése,a szeretete,és elfogadása kifejezése valamilyen módon.


Szabad azt kérdezni,hogy milyen verbális,és nem verbális módon fejezi ezt ki?(Természetesen NEM a testi megnyilvánulására kérdeztem.)

2018. jan. 4. 03:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!