Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hogyan bánhatta meg,...

Isten hogyan bánhatta meg, hogy embert teremtett? Mózes I.6:6 Ezek szerint ő sem lát a jövőbe?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 10:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Mik a tények a Biblia alapján?

Isten teremt, és azt mondja hogy az jó.

Isten rájön hogy mégsem jó amit teremtett, ezért inkább eltörli (a nagyját)."

Ilyen sincs a Bibliában. Te honnan veszed ezeket a marhaságokat?


"Na most az hagyján, hogy ezek szerint Istennek fogalma sem volt róla, mi fog történni később"

Remek módszer. Állítasz egy hazugságot, majd azt kritizálod. Nagyon eredeti, de miért közönség előtt csinálod. Ezzel csak magad és az ateistákat égeted.


Még hogy Isten rájött, hogy mégsem jó minden:))) Ez jó:))) Jézusom ...


"(vagy esetleg előre erre készült, hogy lemészárolja a saját teremtését, de ez meg még rosszabb képet fest róla), de még tévedett is, amikor azt hitte, hogy amit teremtett, az jó"

Az ateisták mélyen hisznek a bibliai Istenben. Nekem volt igazam:))

2018. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Meg ha már itt tartunk, az hagyján hogy az emberek nem jók, de igazából a világ maga sem. Az élőlények folyamatos küzdelemben állnak, a világ teli van katasztrófákkal, amik a rendszer működésének részei, stb.

Isten biztos otthon felejtette a szemüvegét, ha ezt a világot ő jónak látta"

Szerintem tényleg ne folytasd. Ezt így még az ateisták nagy része is tudja, hogy nem írja a Biblia, illetve más szerepel a történetben.

Szerintem te sok minden marhaságot összeolvastál és most nagy a kavarodás az agyadban.

Amíg nem ismered meg azt, amit kritizálni akarsz, addig szerintem ne tegyél fel kérdéseket és pláne ne okoskodj. Nekünk felesleges válaszolni olyan rágalmakra, amik nincsenek is a Bibliában, csak a te agyad szüleményei


"Hanem pl földrengésekről, árvizekről, stb. Ha a víz körforgása nem működne, nem létezhetne élet -legalábbis ebben a formában- a bolygón. Viszont mivel a rendszer működik, ez azzal jár, hogy pl egyes folyók néha megáradnak."

ÉS a természettudományos ismereteid is elég satnyák, ráadásul itt is megy a logikátlan következtetésed. Ennek semmi értelme. Nagyon fiatal vagy, ugye?

2018. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"Te honnan veszed ezeket a marhaságokat? "

A Bibliából. Tudod, erről szólt a fő kérdés.

Látom ha megcáfolni nem tudsz, marad a mellébeszélés.

2018. jan. 4. 11:01
 24/24 A kérdező kommentje:

"Az ateisták mélyen hisznek a bibliai Istenben. Nekem volt igazam"

Lol, az ateista épp azt jelenti, hogy nem hisz. Súlyos nálad a képzavar :D

2018. jan. 4. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!