Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondják azt a jobboldali...

Miért mondják azt a jobboldali gyermekesek (jelentős része) hogy a tudatos gyermektelenség "bűn" és keresztényellenes?

Figyelt kérdés
Ilyenről szó sincs a Bibliában és amúgy is magánügy!

2018. jan. 14. 11:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%

#18


És érdekes módon a liberálisoknak csak azzal van problémájuk ha az európai ember szaporodik. De az, hogy pl nigerben átlag tíz gyereket szülnek, az már nem zavarja őket.

De elég csak magyar viszonylatban gondolkodni: Ha egy magyar nem akar abortuszt, akkor hitlerrel egy lapon kezelik és visszakergetnék a középkorba. De azzal nincs problémájuk, hogy az abortuszklinikákon még sosem járt cigány.

2018. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
93%

#21! Mar hogyne lenne ezekkel problema.... mivel viszont nem Nigeriaban elunk es senkit sem lehet abortuszra kotelezni(nem, meg akkor sem, ha cigany..), igy nem lehet a helyzettel mit kezdeni.

A masik dolog: Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem lesz neki, ez van. Nem kell mindenkit megkerdojelezni, erezd jol magadat a sajat mikroklimadban!

2018. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kliszta válasza:
100%

#18

Az abortusz klinikákon sose járt cigány? :O

Egy részük olyan lazán jár abortuszra, mint hétvégén a piacra.

2018. jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

miért lenne keresztényellenes? Én sem vállalnék gyereket, pedig keresztény vagyok, és nem gondolom bunnek.

Vagy akkor a katolikus papok,apácák is bunosek?

2018. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Mint írtam a jelentős részük így gondolkodik sajnos, de nem mindenki. Például én sem, pedig keresztény vagyok!
2018. jan. 17. 15:57
 26/27 anonim ***** válasza:

Kétféle ilyen típusú ember van,akiket zavar a gyermektelenség.


1-es,amelyik azért vállal gyereket,mert mások is ezt csinálják,mert hát ezzel meg akarnak felelni a közösségnek.És irigylik azokat,akik képesek kizárni mások véleménylét,netalán ki is merik mondani,hogy ők nem kérnek ebből az életmódból.


2-es típus,amelyik idő közben jön rá,hogy nem csak gyönyör a gyerekvállalás,ilyenkor elkezdik irigyelni a gyermekteleneket,"dögöljön meg a szomszéd tehene is",ha nekik s-zar,legyen másnak is az.

2018. márc. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 esetleg egy elég ritka 3. akinek nem jön össze a gyerek ezért úgy érzi más köteles kihasználni hogy neki igen és helyette is bevállalni egyet.
2018. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!