Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus számára hogy telik a...

Jézus számára hogy telik a Mennyben az idő?

Figyelt kérdés

Szokott e aludni vagy pihenni ?

Mit tud csinálni egész nap ?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDD
2018. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kár hogy az iskolában nem tanítják azt hogy mi is pontosan az idő.
2018. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy, a mennyben továbbra sincs idő. Mind az idő, mind a tér fogalma csak a fizikai világra értelmezhető fogalom, ebből adódóan az idő múlása is.
2018. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

megáll az idő, hogyismondjam ott minden van, és az túlemelkedik a valóságon

egyébként ez még mindig nem elég, a végső szinten a végtelen jelenlét érzése van, amikor izzón a lelkedbe hatol (ez nem volt olyan)

azon a szinten van tehát az igazi monád, azonnali jelenlét érzést és azon a szinten van egy oriási tüztenger, aminek a segitségével bármit el tudunk képzelni ami azonnal müködik is. a tüztenger kontrasztos és aranyszine van, és késöbb gömbnek látszodott elöttem mikor visszaemlékeztem...

ott van az Atya és az élet forrása, amitől a tereken túl tényleg előjön minden, ott van az igazi buddha tudás ami a velőig hatol, legkésöbb 7 év mulva megkaphatom azt is, mert most egyszer se láttam. (az volt ugyanis a legerősebb, hirtelen 1 percig tartó élményem) ott tényleg kinyilik valami és minden megváltozik ott, és végtelen a fény, az is ujholdkor szolt ugyhogy most is jöjjön el

azt kértem buddha tudásnak, hogy még véletlenül se tudják elérni, és az nagyobb, fényesebb, közelibb mint ez.. amit tudtam megtettem, annak szerelem a neve, én ezt a szintet is teljesitettem hogy megszerezhessem, igy tanitottam továbbra is

2018. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 követ62 ***** válasza:
38%

A mennyben az örök életű lényeknek nincs idő, így Istennek sem.


"Hát nem tudod-é és nem hallottadé, hogy Örökkévaló Isten az Úr, aki teremté a Föld határait? NEM FÁRAD ÉS NEM LANKAD EL." Ésa.40:28.


"Imé nem szunnyad és nem alszik az Izrael őrizője." Zsolt.121:4


Jézus folyamatosan közbenjár értünk I.Tim.2:5. A mennyei templomban Zsid.9. fejezet, de kiemelten a 11, 24. versek.


Persze készíti számunkra a mennyei lakhelyet is, mert megígérte Jn.14:2-3.


És készül arra is, hogy vissza jöjjön értünk.

2018. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk ha nincs idő, akkor nem csodálom, hogy nem szunnyad és nem fárad el. Mondjuk ha nincs idő akkor kicsit nehéz értelmezni azt, hogy "folyamatosan", dehát nem kell mindenben a logikát keresni.
2018. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nagyon nem értem a kérdésed,mert ha bibliai választ akarsz,azt már megtalálhattad volna meg itt is rengetegszer le lett írva,most speciel Követ írta le. Viszont ha a mi elképzeléseinket várod,akkor végképp nem vágom,mivel mi sem Jézusok nem vagyunk,sem a Mennyben nem élünk,tehát nem tudhatom saját kútfőből,hogy Ő az örökkévalóságot (amit én eddig csak leírva láthattam és még így sem érthetem) hogyan tölti. Az alvást és pihenést nemhogy nem értem,de egyenesen marhaságnak tartom,szerinted ha az angyalok nem alszanak,a Sátán nem alszik,akkor Isten egyszercsak lefekszik egy mennyei kanapéra szunnyadni egyet?
2018. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KZitus ***** válasza:
45%

Szia


Olyan kérdéseket tettél el, amelyre ember nem tudhatja a választ, mivel nem tekinthet be a szellembirodalomba, fizikailag. Te sem, biztosan ezért is kérdezted meg, de ebbe nekünk élő embereknek - nincsen betekintésünk.

Az is valószínű, hogy odafönt az időt sem úgy érzékelik, "számolják" mint mi itt lenn a földön.

Valamit azért megtudhatunk arról, mivel telik ott is az idő. Jézus ezt mondta: „Az én Atyám mindmostanáig folyton munkálkodik, és én is folyton munkálkodom” Ján 5:16, 17

2018. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 követ62 ***** válasza:
50%

Kedves #6.

Tényleg nem sokat tudhatunk hogyan értik a mennyben az időt. Viszont amit tudhatunk az le van irva a Bibliában. A Biblia emberi fogalmakat használ, hogy valamilyen szinten értsük mit akar közölni Isten velünk.

Ezért az időt is a mi gondolkodásmódunkhoz igazitotta.


Egy kisgyerekek, ha azt mondod december harmadikán, hogy három hét múlva karácsony. Nem tudja miről beszélsz. Le kell fordítani az ő nyelvére. Huszonegyet alszol és akkor lesz. Ha még a naptárban is kihúzzátok még jobban érti.


Nekünk sem kell túlgondolni azt ami a Bibliaban irva van.

2018. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

# 6

Főleg a vallásokban nem :D

Mert azokban nagyon nincsen!

2018. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!