Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért sírunk ha ellenállunk...

Miért sírunk ha ellenállunk az ördög csábításának? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Leírnád részletesebben mire gondolsz? Egy tipikus esetet írj le, amikor sírni szoktál.
2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak úgy nem szoktam sírni. Ezért is írtam ki a kérdést.

Hát, pénteien voltunk bevásárolni húsvétra és az unokatesóimnak is megvettem amit gondoltam. Majd este elkezdtem azon gondolkozni hogy meg kéne az édességet amit nekik vettem pedig ilyesmire nem szoktam gondolni se. De egyre jobban ezen járt az agyam, akkor mondtam hogy távozz tőlem gaz kísértő, és egyszer csak rámtört.

2018. márc. 31. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kérdés.
2018. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, amikor Jézust megkísértette a sátán, Ő nem kezdett el sírni. Valószínűleg rád sem amiatt tört a sírás, egyszerűen lelkizősebb típus vagy.
2018. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. márc. 31. 22:59
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha valakit a Szentlélek megérint, azt az érzést nem lehet közömbösen viselni. Ez a fajta sírás egy lelki túlcsordulás.
2018. ápr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

#6 szerintem is

Kérdező, a pszihológus segíthet

2018. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az Ördög csábítása lenne, hogy szereted a csokit?
2018. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sírás nem szégyen és nem gyengeség!

A sírás elérzékenyülés, együttérzés

Nem az ördög csábításának ellenállása a konkrét ok a sírásra, hanem az Ördög munkájának, következményének a tudat alatti meglátása. Az ördög rombol, pusztít, szét zúz és nyomorba dönt, még akkor is, ha némelyeket a gazdagsággal könyékez meg.

A következmény bűntudat, bűnbánat, bűnvallás ez pedig sírással jár együtt. Sírunk a bűnök felett! Sírunk, mert megismertük az igazságot, sírunk, mert, ha alázatos szívvel őszintén és alázatosan megvalljuk bűneinket, akkor az Úr Jézus megbocsát és kegyelmébe fogad és megszabadulunk rabláncainktól, bűneink terhétől stb. ez sírással jár együtt.

Jézus is sír, amikor bűnt követünk el!

2018. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kihagytál egy szót... nem értem . Szóval meg akartad enni a csokit és ezért sírtál? Vagy mit történt? Hány éves vagy?
2018. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!