Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki keresztény és meleg az,...

Aki keresztény és meleg az, hogy éli ezt meg? Nem zavar, hogy egyedül kell élnetek? Nem rossz, hogy megbámulsz egy neked tetsző fiút/ férfit és tudod, hogy az bűn?

Figyelt kérdés

CSAK az válaszoljon aki keresztény és meleg!

(Vagy leszbikus)


2018. ápr. 9. 21:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te sem leszel ott,18as.
2019. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe ezt a filmet aminek az előzetesét itt láthatjátok:

[link]


Csak hogy mihez vezethet a hülyeségetek!

2019. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nyilván nem aktuális, de ahogy olvastam a fő kérdést érdekesnek tartottam úgyhogy belenéztem a válaszokba.


Kissé elszomorít, hogy azok akik mások felett ítélkeznek kereszténynek nevezik magukat. Természetesen ezt úgy értem, hogy nem érzik ez után rosszul magukat. Én magam nem járok templomba, nem olvasok rendszeresen bibliát, de van hitem, illetve nem vagyok meleg, egyik családtagom, barátom sem az, de egyszerűen képtelen vagyok elképzelni azt, hogy valakit így elítéljek, korlátozzak a jogaiban, lenézzek.

Értem egyébként az álláspontjuk, hogy le van írva a bibliában, de Jézus ezzel kapcsolatban bármikor is tett megjegyzést? Nem tudjuk biztosan, hogy ez bűn e, én legalábbis nem gondolom, hogy isten, aki mindenkit szeret ne "engedné" minden embernek, hogy ilyen formában boldoggát tegye magát. Azért érdekelne, hogy azok akik itt írták, hogy elítélendő, ne nevezzék magukat kereszténynek stb, képzelték már magukat az ő helyükbe?

2020. aug. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!