Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudhatom meg, Istennek...

Hogyan tudhatom meg, Istennek milyen tervei vannak velem?

Figyelt kérdés
Annyiszor próbáltam már megölni magam, hogy elvesztettem a számolást... A legutóbbi alkalomkor (tegnap) pedig az a gondolatom támadt, mi van, ha feladataim vannak az életben? Ha valamilyen felsőbb lény vagy lények nem engednek még kilépni? Honnan tudhatnám?

2018. ápr. 27. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A te életed, a te felelősséged. Mindenkinek megvannak a feladatai és képességei az életben. Ezeket a feladatokat/leckéket te választottad, még mielőtt megszülettél.
2018. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság sose megoldás a problémára, hanem a legborzalmasabb és leggyávább menekülés a problémák elől.


Nem minden ember születik arra, hogy valami hatalmasat alkosson élete során, de mindenki végezheti akár a legapróbb tevékenységet is a legnagyobb lelkiismerettel.

Nem tudom miként lelhetnéd meg az életcélod, de mindenkinek van valamihez, legalább egy dologhoz tehetsége. Próbálj meg ezen az úton elindulni.

2018. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te kérdezted meg ugyanezt a múlt héten?
2018. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem
2018. ápr. 28. 08:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Na és ha már én választom meg ezeket a feladatokat (elhiszem), akkor hogyan tudhatnám meg, mit választottam? Olyan régen volt, szó szerint még meg sem születtem ^^”
2018. ápr. 28. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de hányszor futottál neki az öngyilkosságnak komolyan? Tudod, úgy, mint aki felköti magát a gerendára, vagy leugrik a Kőröshegyi viaduktról, vagy a vonat alá ugrik. Egyszer kell csak rendesen megcsinálni, oszt gond letudva.
2018. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szellemileg semmiképp sem megoldás az öngyilkosság. Ha megölöd a tested, kiadod a kezedből a sorsod irányítását. Mégha rossz is az életed, a tested védelmet jelent a lelkednek.


Ismerd meg jobban Istent először. Hozzá fordulhatsz. Olvasd a Zsoltárok könyvét, hogy Ő gondviselő Isten azokhoz, akik Hozzá fordulnak.


Nem kell nagy dolgokat elképzelni életcélnak. Munkahelyed van?

2018. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!