Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Haragszom Istenre, mert csak...

Haragszom Istenre, mert csak nezi a szenvedest! Pokolra jutok?

Figyelt kérdés

Mar 6eve kinlodok s a helyzet nemhogy jobb,hanem egyre rosszabb!

Isten pedig csak nezi!

En biztos nem tudnam nezni gyermekem szenvedeset.

Mar nemtudom szeretni emiatt s megbizni se benne.Pedig melysegesen szerettem.

Ezert pokolra jutok?



2018. máj. 3. 10:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Miben kínlódsz? És miben rosszabb? Próbáld megfogalmazni, ha azt szeretnéd, hogy értékelhető segítséget kapjál! :)
2018. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Nem fontos mi tortenik!

A lenyeg,hogy sulyos a helyzet es nincs kiut.

A bibliaban csupa jot ir,hogy a hivok,milyen boldogok lesznek s hogy "annak lelke megmarad a joban"...

Nagyon sok ige NEM IGAZ az en eletemre nezve.

Hogy higyjek Istenben,ha az ige nem igaz az en eletemre nezve?

2018. máj. 3. 11:03
 3/38 A kérdező kommentje:
Es a kerdes az volt,pokolra jutok e 😛
2018. máj. 3. 11:06
 4/38 anonim ***** válasza:
18%

Istent vagy szereted és bízol benne vagy nem szereted és nem bízol benne. A kettő együtt nem megy.

Sajnállak, hogy a próbatételek közepette akarsz elfordulni Istentől. Kihez menekülnél?

Ha elhagyod Istent és újra sátáné leszel, természetesen nem lesz helyed az örökkévalóságban. Kérj lelki segítséget a keresztény testvéreidtől, ne itt a neten, itt senki sem fog segíteni. (mert nem tud)

2018. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Toluk mar regen kertem s kaptam is!

Csak Isten tud segiteni,de o sehol.

Igazabol az zavar,hogy a bibliaban sok Ige jot iger a hivoknek,es en ezt nem tapasztalom.A szivem fel,hogy nem igaz az ige

2018. máj. 3. 11:17
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem Isten kerdezek inkabb hatha kegmutatja mi a baj veled. Mi nem tudjuk ugyse.
2018. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Vegul is honnan tudna barki is pokolra jutok e...😩
2018. máj. 3. 11:43
 8/38 anonim ***** válasza:
13%
Istennek mindig is leteleme volt a szenvedes, gyotretlem, verontas, ehezes, betegseg. Erre veri az oreg a farkat.
2018. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem azért nem fogsz a pokolra jutni, mert elbizonytalanodtál. Egyébként is majd a végén megbeszéled a "Főnökkel", aztán kiderül.


Még annyit kérdezz meg magadtól, hogy a 6 év kínlódás alatt mit tettél a helyzet javítása érdekében. Mert ugye Isten nem egy JollyJoker aki megoldja a problémáidat helyetted! Neked is tenned kell azért, hogy az életed jobbra forduljon. Nem háríthatsz mindent Istenre/Sorsra/akármire...

2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Hjaj koszonom!egy kisse megnyugodtam!

Mindent megtettem,de mar nincs semmi eleterom,kitartasom.Ha folyton kuzdeni kell,ugy nem latom ertelmet az eletnek.

De koszonom,megnyugodtam valamennyire. 😊

2018. máj. 3. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!