Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Hogyan vehettek...

Jehova Tanúi! Hogyan vehettek komolyan egy olyan szervezetet, amely Isten szócsövének tartja magát, de közben Bibliai kijelentéseket tagad?

Figyelt kérdés

Szemléletes példa Róma 9:5, amely egyenesen kijelenti hogy Krisztus a testté lett Isten. A JT szekta mégis megtagadja Jézus Istenségét.

Miért hisztek mégis nekik?


2018. máj. 8. 20:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Neked kedvesForestjo


milyen vitáról beszélsz ?!


csak adatokat adtunk egymásnak.

és én a tiedet nem tudtam használni semmire mert nem azt kérdeztem. te meg az enyéimet még nem ellenőrizted le.


nem kell magyarázkodnod.

én neked csak 1 egyszerű kérdést tettem fel és csak neveket kértem.

nekem a nevek fontosak a hitelességhez ezt teljesen világosan írtam.

mi van helyette azokat magam is megtudtam nézni mint ahogy mindenki.


ha vallási kérdéseid nem tiszták a jehovákkal kapcsolatosan

írod nem vagy az, akkor pedig menj be a legközelebbi teológiai egyetemre főiskolára

és ott keress egy teológiát régen oktató tanárt.


hiszen bárányról bárányt kérdezni az teljesen nyilvánvaló hogy nem tud adni plusz több információt

hogy szélesebb tudással rendelkezz róluk. csak kivül van a plusz adat.


neked meg a


Jehova Őrtorony WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY

VÁLLALKOZÓ ZÁRTKÖRŰ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG- ról

szolgáltattam teljesen nyílvános adatokat.

a pontos dokumentumokkal !!!

melyek teljesen nyílvánosak voltak, vannak és lesznek az egész világon mert nem eltüntethetűk az usa állami hivatalos szervektől.

amerikai rengeteg állami hatóság hivataljaiban senki kedvéért 20 év folyamatos adatát egy vállalkozó cégről

nem változtatta meg és nem is fogja soha ! nem hogy 20 év adatbázisait kismillió helyről


3 szempontot írtam a cégre vonatkozóan ami ismétlem nem az emberekre íródot!

a cég az nem ember és nem vallás ! a cég itt VÁLLALKOZÁSI FORMA.


az első

őrtorony említett bizonyítékom a veszélyességre :


"Jehova Tanúi olyan szervezet, amely családokat választ szét, gyűlöletet kelt, és emberi életeket fenyeget. "

bírósági végzés ítéletről a hivatalos okiratok hogy valóban azok e és MEGTEKINTÉSÉBEN

TUD NEKED SEGITENI BÁRMELYIK MAGYAR BÍRÓSÁG


szaladj be az általam leírt sorokkal!


a második

a fegyverekhez köthető 20 évi tevékenység ami

a 2 db pdf rengeteg adatokkal teli számlák,szerződések,állami okmányok tömkelege pl adobevallásokhoz leadott számlák.

ezzel a 2 pdf el a CÉGBÍRÓSÁGRA SZALADJ BE

ott tudnak segíteni, hogy amerikai cégtevékenység számlái szerződései hitelesek e és azokhoz hogyan lehet hozzáférni is.


a harmadik

az egyre halmozódó ingatlan milliárdok AMIHEZ SEMMI DE SEMMMI KÖZE A SIMA INGYNES TAGOKNAK,

ahoz meg nem kell menned sehova mert az az általam adott google link RENGETEG FÉNYKÉPET azt csak látod a szemeddel.

én nem hiszem hogy a google kamu fenyképeket tesz fel.


es az eredeti kérdésemre hogy NINCS HIVATALOS INFORMÁCIÓ KIADVA HOGY

kik név szerint kik a fordítói és a szerzői a jehova bibliának

még erre is kapsz megbízható hivatalos választ akár a bíróságon is.


a bíróságokon, vannak ingyenes hivatalos fogadó napok, órák.

szaladj be az általam adott információkkal.


tehát MINDEN KÉRDÉSEDRE AMI NEM TISZTA

A BÍRÓSÁG AZ A SZERV , AMI HIVATALOS HITELES ADATOKKAL TUD NEKED SZOLGALNI !



ha ezek után velem akarsz beszélni , tudsz nekem írni is hiszen lehetséges privátban ,

és ha magyarban laksz akkor magyarban is össze tudunk futni, ha nem akkor európában is

főleg déli pár országban ahova járok.


én csak egy sima egyszerű születéskor megkeresztel keresztény vagyok

aki 10-20évben 1x megy be templomba magától, kivétel az esküvűi ünnepek esete.


MENJ A BÍRÓSÁGRA AZ ADATOK HITELESSÉGÉT LEELLENŐRIZNI !


itt adatok leellenőrzéséről van szó és nem akármiről vitáról. adat meg vagy van vagy nincs.

2018. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
29%

Nincsenek "Jehovák" te szerencsétlen! Te szövegelsz nekem, hogy mennyire képben vagy róluk? Még arra sem vagy képes, hogy felfogd, Jehova Isten neve a Bibliában, NEM használható többes számban. Ha tiszteletlenségből, gúnyból teszed, akkor ezzel is csak magadat minősíted.


Ne haragudj, de primitív módon viselkedsz!

Befejeztem veled.

2018. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!