Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mire indítson ez egy Istent...

KZitus kérdése:

Mire indítson ez egy Istent félő embert?

Figyelt kérdés

Prédikátor 3:11

"Mindent gyönyörűnek készített a maga idejében. Még az örökkévalóság gondolatát is az emberek szívébe adta, ám soha nem fogják megtudni, mi mindent tett az igaz Isten kezdettől fogva mindvégig."


Prédikátor 3:11

"Mindent szépen csinált az ő idejében, e világot is adta az emberek elméjébe, csakhogy úgy, hogy az ember meg nem foghatja mindazt a dolgot, a mit az Isten cselekszik kezdettől fogva mindvégig"



2018. máj. 19. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Mi értelme ennek a sok manipulatív jehovás kérdésnek?
2018. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom eldönteni, mi a manipulativ: az, hogy nem válaszoltál a kérdésre, vagy maga az írásod?

Ne fáraszd kérlek magadat...

2018. máj. 19. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Olyan kérdésre vársz választ, amire már meg van a saját jehovás válaszotok. Azokra a válaszolókra, akiket úgy ítéltek meg, hogy potenciális JT-s jelöltek, privátban ráírtok, és megpróbáljátok megtéríteni az elcsépelt maszlagjaitokkal.

De ez mennyire jött be eddig? Tényleg tudtok így újabb tagokat csábítani a szektához? Ez érdekelne engem.

2018. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Igyon meg egy sört, hallgasson meg egy heavy-metál albumot, aztán csodálkozzon el nagyon, hogy semmi baja sem lett.
2018. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

#3 Szekta... kezd unalmas lenni. Mindegy, nemsokára lesz ennél nagyobb gondotok is, meg a többi szektának is.

Mehettek megint keresztényileg legyilkolni egymást.

2018. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

Jöttem értetlenkedni. Mit jelent, hogy "mire indítson"? Kellene indítania?


Nem kérek privátot!


Azt kellene látni, hogy máshogyan van fordítva? Olyan nagy különbség van csak én nem látom?


Ha már szó szerinti értelmezés, én nem félek Istentől amúgy sem.

2018. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5


Ateista vagyok. :)

2018. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, engem azért érdekelne, hogy a második fordítás honnan való?


Mire indítson? Alázatra? Ebben mindenesetre alaposan híján vannak sokan itt is... :)

2018. máj. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Látom nem tetszik a dolog, pedig 2 v.h alatt sem okozott ez nektek gondot.

Persze akiknél a kereszténység egy dogma elfogadásából áll azok persze, hogy magasról tesznek a krisztusi törvényekre.

2018. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Azt állítja a vers hogy Isten többet tud mint az ember. Vagy mire szeretnél kilyukadni?


(Nem kérek privátot, írd le ide!)

2018. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!