Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az emberek miért távolodtak...

Az emberek miért távolodtak el Istentől és már miért nem hisznek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 01:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%

Sajna még mindig nem túl sok ember távolodott el Istentől.

A többiek meg azért, mert rájöttek, hogy alaptalan, logikátlan hülyeség az egész téma.

2018. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%

Én hiszek benne, valaki azért mert nem érdekli vagy sok a dolga és nem ér rá tudom nem szép dolog ilyet mondani.

20F

2018. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Az emberek általában akkor kezdenek el imádkozni amikor valami baj van az egyik szerettünkkel de akkor már lehet hogy túl késő.
2018. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
30%
Annyira romlott a társadalmunk.. magamon tapasztalom hogy már szeretnék"rohadni" velük. Dee ha jobban belegondolsz mindenkinek vannak problémái. Amik 2018-ban logikus hogy mind fölénk kerekednek a kapcsolataink tönkre mennek.. vesztünk, vesztünk és vesztünk. Ezek után már csak belefásul mindenki és van aki maga miatt, van aki más miatt folytatja a "feladatait".. bocsi a hosszú fogalmazás miatt. Dióhéjban csak belefásul mindenki és a vallás rovására is megy..
2018. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
29%
Utolsó vagyok. Ezt nem minden emberre értem csak saját tapasztalatne kövezzetek :D 17/F
2018. máj. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés a több száz vagy ezer isten közül melyikről szól?
2018. máj. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Én ateista vagyok, meg se vagyok keresztelve. Nem érzem magamat se többnek se kevesebbnek egy hívő emberhez képest. Nem jelent számomra semmit sem a vallásosság. Ez valahogy mindenkinek a magánügye , tehát semmi közöm a másik ember vallásosságához.

Sajnos minden hívő a saját maga által igaznak vélt vallási irányzatot tartja jónak ezért a többik akik nem ahhoz a felekezethez tartoznak azokat pogánynak, hitetlennek, tudatlannak... tartják. Ami szerintem nem jó.

Jól megvagyok egy kitalált személyiség (isten) nélkül is.

2018. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Sokáig hittek benne, mi volt? Háború, erőszak, egymás utálata. Ma már eltávolodtak sokan tőle, mert mi van ma is? Az előbb felsoroltak. Így nincs értelme...
2018. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 hollófernyiges ***** válasza:
89%

"Az emberek általában akkor kezdenek el imádkozni amikor valami baj van az egyik szerettünkkel de akkor már lehet hogy túl késő."


Miért, aki végig imádkozik, azzaé nem történnek nem rossz dolgok? Nem lesz beteg, nem hal meg? vagy van valami statisztika arról, hogy a keresztények tovább élnek, mint az ateisták vagy hasonló életkörülmények közötti más vallásúak?

2018. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
Miért gondolod, hogy isten létezik? Elveszett vagy?
2018. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!