Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a különbség a katolikus és...

Mi a különbség a katolikus és a baptista vallás között?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező,

A Babilon misztériumvallása című könyv lerántja a leplet egy több ezer évig uralkodó vallásról, ajánlani tudom mindenkinek!

(A katolikusok nem szeretik.)

2018. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Másik könyv ajánló:


Leleplezett Vatikán


Az egyik legizgalmasabb bűnügyi könyv, amit olvastam, sajna nem fikció, hanem igaz történet.

2018. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, van egy olyan sejtésem, hogy azért tetted fel a kérdést, mert nem tudod, melyik felekezet mellett dönts, legalábbis erre következtettem a sok baptistás kérdés alapján (úgy gondolom, mind a tiéd lehet). Ha ez így van, akkor azt javaslom, ismerkedj meg mindkét vallással mélyebben, olvass Bibliát és az egyházatyák írásait. Ez utóbbit azért, hogy lásd, miben is hittek az ókeresztények, és ha ezeket megtetted, azután döntsd el, hogy a két felekezet közül melyik áll közelebb a Bibliához és az ókeresztények hitéhez. És kérd a Szentlelket, hogy töltsön el bölcsességgel, hogy helyesen tudj dönteni. Semmiképp se lejárátó könyvek alapján dönts. :)
2018. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12, nem úgy fogsz érvelni a saját felekezeted mellett, ha másikét megpróbálod lejáratni. Ezzel csak eltaszítod az embereket, különben is, a kerdező csak szt kérdezte, mi a különbség a két felekezet között. :)
2018. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És a saját könyvének a cáfolatának mi a címe???
2018. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
13-as, katolikus vagyok és nem is érdekel (kipróbálásra) más vallás, vallással kapcsolatban ez az első kérdésem.
2018. jún. 5. 06:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Van egy másik jó könyv, amit tudok ajánlani:


Katolikus voltam


[link]

2018. jún. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!