Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én vagyok az egyetlen ember...

Én vagyok az egyetlen ember akihez a jehova tanui nem jönnek oda?

Figyelt kérdés

Még az utcán is kikerülnek :c

Pedig én beszélgetnék velük


2018. jún. 3. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6, szerintem én nem bántó hangnemben nyilatkoztam, ezert nem is értem tőled a drágámozást, meg a lekezelő hangnemet. Engem tényleg érdekel, miért gondolkoznak úgy ahogy, és egy Bibliát jól ismerő Jehova tanújával, aki érvekkel alá tudja támasztani az álláspontját, szívesen vitázék. Komolyan.
2018. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Hozzám sem jöttek még, pedig szívesen nyakon önteném bármelyiket egy vödör kutyaszarral.
2018. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

&11


Én sem bántásnak vagy sértésnek szántam. Sajnálatos, hogy a szavak, nem rendelkeznek hangnemmel. :)

Akkor hallanád, hogyan szól az amit írtam.

2018. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz, túlzottan tetovált, pirszing minden mennyiségben + azonosneművel sétál kézenfogva. Na ez a kombó kiveri a biztosítékot egy jól programozott Tanúnál és épp ezért nem próbál meg vele beszélgetni.


Van egy videó amin idős Tanúk kopognak a ház ajtaján, a férfi ajtótnyit és küzli hogy szól a férjének hogy ő is jöjjön beszélgetni. A Tanúk húznak is!


A volt tanítóm (még palimadár koromban) nem volt hajlandó egy házba belépni sem, ahol homoszexuális férfi ült.

2018. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mostanában engem is békén hagynak. Mondjuk én nem bunkóznék velük csak kifejteném, hogy nem tudok azonosulni azzal hogyha valaki téríteni akar. Ráadásul ZEN gyakorlóként (világi) nem akarok egy vallást felvenni mert így is harmonikus vagyok.
2018. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!